Srpen 2010

Báseň o bouřce

31. srpna 2010 v 13:05 | Bětka
Bouře

Ó bouře mocná,
nejsi mi nápomocná.
Vše zaplavíš,
a potom díš,
"MUAHAHAHAHÁÁÁÁ!
ACH JÁ JSEM TAK ZLÁ!"

Anebo mi pomůžeš,
dům mi zničit nemůžeš.
Do mých služeb dáš se,
teď pracuješ jak prase.

Tato báseň pokulhává,
má mozková kůra je spíš zelenavá.
Takže tímto končím,
jedu do dalekých končin...

T-Mobile

31. srpna 2010 v 9:36 | Sakra, už zejtra!!! alias Bětka |  Ankety
Hlasujte, hlasujte, hlasujte!!!!!!!

Ježkovy, ježkovy, ježkovy!!!!!!!!!!!!!

29. srpna 2010 v 17:27 | Bětka
Jééééé!!! Už za dva a kousek dne je škola!!!!!!!!!!!!!!!!! Já se asi zbláznim!!!!!!!!!!!

V čem budete 1. Září do shkoli?

26. srpna 2010 v 12:25 | Květa |  Zábava
??docela by mě zajímalo v čem budete ten osudný den voblečený??


tak třeba já pudu v červenejch kalhotách, ňákym tričku, (pokud bude zima) tak ve fialový mikině,  (samozřejmě) v ňákejch spoďárach, ponožkách a se some doplňkama.

a co vy...napište to do komentářotú

Kolik dní zbejvá do "vy víte čeho"

25. srpna 2010 v 11:36 | netěšící se Bětka
...7!...

Hudba

24. srpna 2010 v 17:50 | Paty
Jsem ten nejznuděnější člověk na světě a tohle je téma týdne, tak o tom píšu.
Hudba je něco, při čem máte chuť zpívat, tančit nebo s jekotem utýct do bezpečí. Má mnoho stylů, protože je to pak jednoduší, než vyjmenovávat miliardu různejch skupin atd.

Některé styly:
Rock-hodně oblíbená hudba, je to to, co dospělí považují za "drsnou hudbu, která není vhodná pro děti", např.: The Rolling Stones, Deep Purple, The Beatles

Metal-tvrdá hudba, v překladu znamená kov, jsou to takoví ti cápci s černejma, dlouhejma a umaštěnejma vlasama, např.: Metallica, AC/DC, Led Zeppelin

Pop-pod tímhle si múžete představit co chcete. Je to směsice všech hudebních stylů, hlavně dance, např.: Ke$ha, ABBA, Britney Spears

Dance- taneční hudba, není co dodat

Dechovka-trombóny, trubky, housle atd...

Hudebních stylů je ještě HODNĚ, takže jestli se vám to líbilo, můžu ještě něco přidat...

Nejblbější anketa všech dob

22. srpna 2010 v 17:16 | Paty |  Ankety
Já vim, že je absolutně zbytečný to psát, ale to je jedno.

K Anime

21. srpna 2010 v 17:21 | Paty
Sorry, ale ty úchylný komentáře sem smazala. Omlouvám se těm, kteří si na našem třídnim blogu chtěj číst něco o tom, jak je někdo gay. Kdyžtak se na to podívejte, až se zaregistrujete, nebo napište do komentářů a potom si to obnovte. Možná mě obviníte že sem suchar, jako Kuba atd. ale tohle bylo fakt nechutný.
Neukamenujte mě za to.

Letní ŠvP 2010 - Sázava s Janichovou a Šlajchrtovou

15. srpna 2010 v 19:50 | Jakub |  ŠvP
Promiňte za zpoždění.
 • Odjezd: Odjezd byl 21. 6. 2010. Z autobusového nádraží Praha - Háje. Sraz byl v 7.00, autobus číslo 382 jel v 7:20. Cesta trvala asi 80 minut a byla v pohodě, v autobuse s námi jelo jen pár lidí. Dohromady nás jelo 24 porgánu a tři novoporgáni.
 • DEN 1. (21. 6.) Vystoupili jsme o zastávku dřív a pak jsme ještě bloudili, cesta proto byla i trošku dobrodružná. Potom co jsme dorazili a ubytovali se - bydleli jsme v krásném novém hotelu, který byl součástí kemp Sázavský ostrov. Polohu asi napovídá název. V ceně jsme neměli oběd, tudíž jsme buď snědli to, co jsme měli s sebou k jídlu z domova (to jen v málo případech) nebo jsme šli na oběd do celkem drahé restaurace v kempu. Po obědě následoval vodácký výcvik a pak volná zábava (většinou na trampolíně, která byla v ceně) Po večeři jsme pak šli na procházku do města.
 • DEN 2. (22. 6. ) Celdenní výlet na hrad Český Šternberk. Prohlídka hradu byla krásná, oběd v restauraci také, zato s cestou zpět to bylo horší. Šli jsme totiž na vlak do Ratají nad Sázavou, cesta měla být - jak prof. Janichová vyčetla z mapy po rovině, ale po prvním krpálu se ukázalo, že mapa byla bez vrstevnic. Kolem čtvrté jsme se vrátili do hotelu.
 • DEN 3. (23. 6. ) Celodenní výlet na Ondřejovskou hvězdárnu. Vstávalo se v šest hodin, v 7.20 jel vlak do Hvězdonic. Z Hvězdonic jsme šli 6 km do Ondřejova. Po prohlídce hvězdárny se šlo do restaurace. Cestou zpátky jsme bloudili (Šli jsme totiž zkratkou po neznačených cestách). Kolem čtvrté jsme se vrátili na hotel.
 • DEN 4. (24. 6. ) Celodenní vodácký výlet - Splutí Sázavy z Týnce do Pikovic. Vlak nám jel opět v 7.20, do Týnce jsme dorazili kolem deváté. Celkem se plulo 16 km, na cestě bylo sedm jezů. Cesta proběhla celkem bez problému, jenom Mikuláš s Tomášem se na jednom jezu zvrhli. Do Pikovic jsme dopluli před půl pátou, ale do kempu jsme se dostali až kolem sedmé - Museli jsme totiž čekat hodinu na vlak.
 • DEN 5. (25. 5. 2010) Výlet do Sázavského kláštera. Po výletě se šlo do docela drahé restaurace, potom už jsme odjížděli.
 • Co se nevešlo: Nejdřív sekundánům a poté i Tomásovi s Mikulášem se podařilo dosáhnou konfliktu s místní mládeží. V jednom případě dokonce musela zasáhnou Janichchová.
 • Omlouvám se za případné nepřesnosti, už si to moc nepamatuji.

K hodnocením škol v přírodě

9. srpna 2010 v 14:30 | Míchová |  ŠvP
Velmi se mi líbil Bětčin článek Slovensko s Profotou, tak nějak si to představuji. Prosím další autory hodnocení škol v přírodě, aby psaly v podobném stylu - Program po dnech, cestu zvlášť. Prosím o datování dnů.

Na Bětčině článku upravím pouze název a data, aby byla kategorie přeheldněší, jinak za článek velice chválím.

viz obrázek...2

5. srpna 2010 v 10:22 | Radši nikdo
A dnes,                    dnes našli Marilyn Monroe,                          v jejím domě......mrtvou!!!!!!!!! Bééé, bůůů!!!

viz Obrázek...

4. srpna 2010 v 22:25 | Radši nikdo
Víte, že dneska roku 1906 bylo zatmění měsíce? No to je přece událost hodná pocty ne?!?!

Anime

2. srpna 2010 v 12:36 | žabímládě
No napadlo mě, že hdně lidí neví co je to anime nebo manga (manga ne mango) a jelikož je to téma týdne tak o tom napíšu.

Manga - To je vlastně japonský komiks který se kreslí i píše obrázeně čili zleva do prava. Já znám jenom jednu magu o které si někteří lidi myslí, že je to debilita. Což je napůl pravda. Můžete se podívat na necyklopedii na článek na téma manga nebo na téma anime

Anime - To je rozpohybovaná manga. Anime je například i Futurama. 

Letní ŠvP 2010 - Slovensko s Profotou a Bidlákovou

2. srpna 2010 v 0:42 | Bětka |  ŠvP
Takže. Popíšu to v bodech

     0. Cesta vlakem - NUDA!!!

 1. Den 1. (19. 6. ) Jdeme na celodenňák. Leje jak z konve. Jdeme do restaurace. Vracíme se do kempu.
 2. Den 2. (20. 6. ) Jdeme na celodenňák. Myslim, že zase prší. Jdeme do restaurace a skupinka nadšenců (včetně mě a Kačky) odchází do kempu (ušli sme 10 kiláků za hoďku.Dobrý, ne?) ke sledování fotbalového zápasu Slovensko - Paraguay. Slovensko prohrává... Večer zjišťujeme, že naší jedinnou zábavou bude to, jak David řiká "Zdravíčkooo".
 3. Den 3. (21. 6. ) Plavíme se na "plťích". Je kosa a zase leje. Jdeme do restaurace. Pak je dobrovolný zpívání, ale Profota řiká: "Je to dobrovolné, ale byl bych rád, kdyby primáni tam přišli..." "Zpíváme" za nelibých zvuků kytary našeho doprovodu Jakuba Varadiho, který odmítá, i po osobních prosbách Profoty a Hartla, zahrát Batalion. Po SMSce typu: Tady nám masírujou nohy osobní sluhové, svítí sluníčko a k jídlu máme kraba s mátovo-limetkovým sorbetem atd. volají Petra s Bárou. Říkáme jim o "Zdravíčkooo" a vyměňujeme si názory ze ŠvP. (P a B: Tady svítí sluníčko a bydlíme v chatičce a teď jsme si doprohlídly areál... My: Tady furt leje, je kosa, každej den celodenňák, ve stanu mokro...)
 4. Den 4. (22. 6. ) Jedeme do dalšího kempu. Samozřejmě že přecpanym autobusem, kde si vedle nás stoupaj samý lidi co smrděj. Máme rozchod v Popradu. Dárky pro blízké jdeme nakoupit do obchodu "Vše za 39!". Pak jdeme do úža kavárničky. Poté navštěvujeme KIK - Textil diskont!, kde nakupujeme další dárečky. Po 5-ti kilometrové štrece s báglama, přičemž Profota s Jendou se svezli autem, přicházíme upocený do kempu.
 5. Den 5. - (23. 6. ) Jdeme do Slovenského ráje. Jako zázrakem neprší!!! Jdeme do SUPER MEGA EXTRÓZNĚ DRAHÉ restaurace.
 6. Den 6. (24. 6. ) Probouzíme se, a já rozespale říkám: "To vypadá, jako kdyby venku svítilo sluníčko..." Otevřeme stan vědomím že nesvítí, ale stal se zázrak!!!!!!!!! SVÍTÍ!!!!!!! Vybíháme před stan a potkáváme Eli s Mari. Jdeme do potravin pro rohlíky a prodavačka nám zase nabízí "Krásne náramky na ručku, alebo tyto hrebienky..." Se slovy: "My se ještě rozmyslíme." Vycházíme z obchodu i s rohlíky. Zase docela ušlej výlet (až na to, že sem málem zahučela do řeky) s TOU restaurací. Odpoledne s Mari a trochu i Kačkou pálíme, zalezlý ve spacácích, suchou trávu, a při výkřiku: "BOTA!!!" Se vrháme po MÉ BOTĚ, a udupáváme ohínek. Pak pálení přejde do vaření karamelu z cukru a sunaru v MYM EŠÁKU. Přidávají se sekundánky. Pak vaření karamelu přejde do vyrábění hádejte čeho se sirkama a repelentem (naštěstí už ne s mym). Ano, přešlo to až k vyrábění plamenometu!!! MUAHAHAHAHÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! Přidávají se sekundáni. Vše je natočeno na mobil i se závěrečným proslovem p. p. Bidlákové typu "Já vás celou dobu pozoruju tak toho nechte...". Večer je oheň a poté jsme pověřeny zapisováním ojednávek na večeři v restauraci příštího večera. "Zdravíčkooo" už přestalo bejt legrační...
 7. Den 7. (25. 6. ) Dnes už svítí určitě. Poslední výlet, poslední drahá restaurace, poslední návrat do kempu. Odpoledne opět vaříme. Přidává se i Thea. Vaříme Amarantové kuličky BEZLEPKOVÉ, které, jak jsme se dočetly na obalu můžou obsahovat stopy lepku, se sunarem a grankem. Je to docela dobrý, takže jsme to pojmenovaly na počest těch, kdo vařili (THEa KAčkaMAriBETka) (The Kamabet). Obdivně vzdycháme nad Theinými kresbami. Večer nastává chvíle hodování. Profota platí pití, takže se vybíráme to nejdražší!!! MUAHAHAHAHÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! (Pardon, ale nemůžu si  ten ďábelskej smích odpustit...) Po moučníku následuje potlesk všem atd. Zkušeně necháváme servírkám dýško a odcházíme.
 8. Den 8. (26. 6. ) Odjezd! Konečně! Profota zaplatil odvoz batohů! Jupí! Odcházíme na vlak.
     0. Ve vlaku - Vyhazujeme Luciena a sekundány z kupé. Luštíme křížovky a pouštíme si muziku.          Bidláková každýmu vrací 10 euro takže se jdeme rozšoupnout do jídelňáku... Po návratu do          kupé jammujeme a luštíme křížovky. Konečně jsme doma...

Věci co se mi nějak nevešly do bodů:
1. kemp - prohlídka kláštera, návštěva polska - superlevnýho polskýho obchodu
2. kemp - pořad "Vaříme s Davidem della Balcar" (čti s Dejvidem dela Balsár)
absolutně všude - teploušký otravování Balcara s Hartlem!!! Např. 1. den v druhym kempu. Já s Kačkou před našim stanem. Přichází Balcar a říká Kačce: "Mám rád tvojí sestru, takže mám rád i tebe. A z toho vyplývá, že mi dáš hajzl-papír protože kdybych se pos*al a neměl bych se čim utřít, tak by to asi nebylo uplně super..." nebo: Balcar s Hartlem ve sprše, my před sprchama B a H: "Holky, mám tady ještě jedno volný místo, kdo chce jít ke mně?" Balcar pak ještě zpívá: "Jsem nahý, jsem nahý..."

Tak to by bylo shrnutí ŠvP na Slovensku. Už si to vůbec nepamatuju, takže se omlouvám že to neni přesný ale co...Ufffff... Víte jak je namáhavý psát takhle dlouhej článek?!?!?!