Duben 2011

Krev!

30. dubna 2011 v 22:44 | Srdce |  Naše tvorba
Je to červené, tekuté, a obíhá kolem celého těla. Bez Ní bychom nežili. Popravdě, nežili byste ani beze mne. Já jsem něco vyjímečného. Ona je mi podřadná. Ale máme tu mluvit o Ní, a to také budu. Někdy stříká, někdy pomalu vytéká. Když stříká, zemřete. Ne vždy, ale pokud nemáte po boku někoho takového, jako jsem já - ochotný, chytrý, někdo, kdo si dokáže poradit za každé situace. Měli byste mít také po ruce ty staré, třeba i špinavé hadry, co na sobě občas vy lidi nosíte.
Ona je Vy. Ona je všechno. Proto se o Ní dobře starejme. Nepijme. Nekuřme. Nepařme. Ha-ha. Vy stejně nedáte na moji radu. Když budete pít, zemřete. Když budete kouřit, zemřete. Zemřete tak i tak. Když budete pít, zemřete dříve. Někdy.
Ona je Vy. Važte si jí.

Řekněte JEDINEJ důvod....

30. dubna 2011 v 16:15 | MobyDick
Čím více se učíme, tím více víme. Čím více víme, tím více zapomínáme. Čím více zapomínáme, tím méně víme. Čím méně víme, tím méně zapomínáme. Čím méně zapomínáme, tím více víme. TAK PROČ SE SAKRA UČIT?

hm

29. dubna 2011 v 15:13 | hm
PÍČA

Papírek

28. dubna 2011 v 12:29 | radši se neptejte, protože mám svůj život docela rád/a |  Naše tvorba
Papírek dokazující existenci papírků a zaroběn ukázka :D. Bavte se...

It´s all about us guys!

27. dubna 2011 v 22:18 | Gossip Girl IV. |  Naše tvorba
It seems like it´s too hot in sekunda! What happened in last 3 weeks?

- Papírky kolují po třídě ve dne v noci. Obsahují mnohé. Většinou se objevují nápisy ve stylu "Bára miluje Tomáše", "Ondro, budeš se mnou chodit? Petra" a další. Je jen na nás, jestli uvěříme, anebo tyto záhadné papírky uvrhneme do zapomnění. Zvolila bych uvěřit.

- Každý se najednou tají, kdo na jejich obzoru se jim zalíbil. Nezapomeňte, když to nikdo nebude vědět, šance na získání vaší lásky jsou mizivé!

- Nástěnka lásky zatím neobnovena, což by se mělo napravit. Nezapomeňte, dámy a pánové, že to tak nevydrží na vždy.

- Jediný sekundán, který je alespoň trochu otevřený, je Květa - bohužel, jeho odvaha a sebevědomí si vzaly dovolenou, a on ne a ne pozvat Lídu na rande. Tomáši, Tomáši, komu se nelení tomu se zelení! Nebuď líný a domluv odvaze, ať se vrátí.

And that´s all honeys! Prague is full of secrets. But enough is enough and sometimes we have to find out it.
xoxo
Gossip Girl

Anketa

22. dubna 2011 v 21:34 | somebody |  Ankety
tak co? každej hlas je důležitej :)
fotka no. 1


nebo fotka no. 2


hlasujte hlasujte!

DEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!э

21. dubna 2011 v 12:00 | žabímládě |  Ankety
Souhlasíte všichni s tím, abychom uspořádali den ulítlých barev (oblečení)?

Čísla pro oktavány

20. dubna 2011 v 8:19 | Mickey a Dušín
Oktaváni už brzo budou odcházet a tak jsme se já a Dušín rozhodli, že sesbíráme jejich telefonní čísla a jim dáme zas ty naše. Takže buďte tak hodný a nedělejte ze sebe voly, pište svoje čísla do komentářů. Stačí, že musíme obíhat je. A pamatujte si - oktaváni tu už na konci roku nebudou, buď teď nebo nikdy!
Mickey (a Dušomil)


Květen? Květen!!

17. dubna 2011 v 20:23 Poznámky z předmětů
Tak co jak se bude menovat vaše miminečko, jejž tak "nadšeně" očekáváte? A nějaké náady na vzhled či na ukrýváního při přenosu do školy? Pište, pište drazí! A už máte sehnaná bodýčka a overálky? :D Radši ještě přikupte pár náhradních šůzek a tíšrtek, kdyby se vaše malé ušpinilo :)

Herodes, král

Ha

12. dubna 2011 v 19:29
Teď honzo a kačko, veřejně potvrďte že spolu chodíte.
Odpovězte do komentářů podle pravdy:

CHODÍTE SPOLU NEBO NE?

A odpovězte! HNED!!!! Taky bych to sakra chtěla vědět, tak mi to řekněte!!! Odpovězte, prosíííííííííííííííím

VELIKÉ ODHALENÉ, KTERÉ JISTĚ MNOHO Z VÁS ČEKALO A MNOHO Z VÁS TO NAPROSTO ULEKNE, ALE PROSTĚ TO SEM DÁT MUSIM A HOTOVO, PROTOŽE SE STALO NĚCO VELMI VELMI VELIKÉHO. VŠICHNI ŘÍKÁTE CO??? CO??? A JÁ VÁM TEDA ŘEKNU CO TO JE

12. dubna 2011 v 19:00
Takže, Kačka s Honzou spolu tajně chodí. Kačka to kreje tim, že chodí s Vojtou, ale kdy jste je naposled viděli si spolu povídat?? Honza má zase jako alibi jakousi Andreu, nikdo jí neviděl a nekdo jí nezná, ona totiž neexistuje!!!

takže: HONZA A KAČKA SPOLU CHODÍ

Lyžák 2

9. dubna 2011 v 19:22 | Květa & (hlavně) Honza D
Takže, tenhle článek sme s Květou nechali někdy na konci ledna bejt, ale Bára mi řekla, že prej je dobrej a mam ho dopsat a zveřejnit. Tak sem ho dopsal a zveřejnil. Klikněte na ten nápisCelý článek vpravo dole.

Co se vám právě honí hlavou?

4. dubna 2011 v 16:11 | hehehe
Co se vám právě honí hlavou, hlasujte!!!

Nuda

4. dubna 2011 v 16:10 | MobyDick
Prostě se tak nudim a napadne mě, že bych sem zase po dlóóóóuhatááááááánský době mohla napsat článek. Ale na to nemám neurony a tak jenom pokládám otázku. Takže, na co (věc, zvíře, člověk, jídlo, atd.........) nedáte dopustit? (Já vim, je to divný a ujetý.)

Den

1. dubna 2011 v 13:39 | žabímládě |  Zábava
Co třeba zase uspořádat nějaký den?! Třeba den ulítlých bot, nebo aspon něco!