Květen 2011

Den podruhé

28. května 2011 v 11:50 | Jájájájá |  Ankety
Jakej uděláme sakra den? Už se o tom dohadujeme dost dlouho a je blbý řádnej neudělat.

Jak se budeme fotit?

28. května 2011 v 11:48 | Já |  Ankety
Jak se budeme fotit? Já se nechci fotit s miminama, protože je to hrozně neoriginální a starý. Hlasujte v anketě a když tak dávejte nový návrhy.

Evakuace!!!!!!!!!!!!!!!!

25. května 2011 v 15:10
TAkže lidi,
jak jistě výte tak příští týden ve středu bude 1. 6.to znamená první středa v měsíci. Všichni, ale ůplně VŠICHNI se evakuujte ven z budovy jakmile začnou houkat. Jasnéé?

Před chvilkou nám skončili laborky... fůj blééééé, ale prostě se evakuujte

Grace Nassali

23. května 2011 v 14:11
Áhoj lidi, už je to tu zas. Musíte poslat (tentokrát mě) krátkej dopis pro Grace. Nepiště tam to samé jako do minulého dopisu, vyprávějte třeba o třídďáku nebo něco.... Taky samozřejmě nezmiňujte takový věci jako že ste měli k obědu hambáč... uvažujte trochu... ona asi v životě hamburger neviděla tak to vemte na vědomí, jo?
Díky a prosím pospěšte si, zabere to jenom pár minut!
B.

Třídnák

19. května 2011 v 19:33 | hádejte...:D |  ŠvP
Tákže:
1. den
Profota dorazil o dvě minuty pozdě - jak jinak :D. Ve vlaku byla nuda i sranda. Já, Kuba a Paty jsme hráli několik her. Hláška cesty vlakem - tu sem psát radši nebudu:D. Asi jednou jsme přestupovali. Po vystoupení z motoráčku jsme chvíli bloudili, ale pak to profota našel. Když nás dovedli na tu loučku, na které jsme měli stanovat, uvědomila jsem si, že budu každou noc válet sudy ve stanu. Dali nám hodinu na postavení stanu - já a Paty jsme měli "malé" problémy s Hančiným stanem. Po posbírání stanů jsme vyrazili na Trosky. Když jsme tam dorazili, ztratila jsem všechny iluze o zábavnosti tohoto výletu - byla to skupina polorozbořených stěn. Řešili jsme tam, jak se asi dostávali do jedné z věží, protože ta věž byla mírně nepřístupná. Šli jsme zpátky. Tady se děla jedna nekalá věc, o které už víte. Dorazili jsme. Kačka dorazila. Kluci šli hrát fotball a holky za chvíli taky. Nevím, kdo vyhrál, ale nikdo nevěděl s kým je :D. Zárak byl, když jsme minuli Toegela, a on nás nezabil za naše neoznámení naší nepřítomnosti. Večer jsme všichni hráli fackovanou, pak ještě jedna pikantnost, za kterou by nás profesoři zabili:D. A pak jsme tancovali a pak jsme hráli flašku, ale s baterkou. Takto asi do dvanácti. Pak jsme se rozlezli po stanech a spali. A pak se Paty zeptala Tomáše, co dělá a on, že .....A pak hrozně pozdě přišel Profota, řekl nám Doborou noc a šel dál.Jo a myslím, že ten den Dan vymyslel sport Házení drnů ostatním na stan. A Panýr vymyslel Zemětřasa (zatřesení se stanem).

2. den
Ráno se všichni probudlili asi v 6. Kuba chodil mezi stanama a říkal si Mmmmm. Všichni si uvařili snídani (jen já a Paty jsme měli suchý kuličky). Zijstilo se, že Profotovi ukradli peněžeku, takže musel do Turnova (nobe do Trutnova? já už nevim). My jsme mezitím pálili všechno co jsme našli. Toegel se rozhodl si hrát na dobrího a nemuseli jsme s ním jít někam do prčic do Hrubý skály. Ke konci holky (až na mě a Eli) udělali lančmít (jak se to píše???) a ostatní kluci (až na Kubu, a ještě někoho), já a Eli jsme hráli flašku. Ze začátku to bylo jen líbání, ale pak to přešlo ke svlékání mikin a lízání krků (puke :D). Pak jsme šli na nějakej hrad (nevím jakej). Cestou někdo zjistil něco a pak ta osoba o tom pořád kecala. Na hrad většina lidí nešla, takže viděla, jak Toegel házel septimánům nějaký drobný výměnou za to, že budou předvádět různá zvířátka. Třeba prasata, surikaty, kuřata...Pak jsme navštívili nějakou zahradu a pak spěchali do kempu an hokej. Po hokeji se skoro všichni najedli a pak šli do kempu. Tam dělali asi hodinu nevím co a pak začali pokusy hrát nějakou hru. Hráli jsme nějaký hry (baterka, šátkovaná), na hokej jsme se vybodli. Všichni jsme byli mírně promrzlí a pak nás nějcí hrozně hodní septimáni pustili k nim do chatky. Tam jsme hráli baterku a pak jsme se domlouvali na nějaké jiné hře. Někdo chtěl hrát zm***, někdo hon****, někdo šátkovanou a někdo městečko s*******. Chvíli jsme hráli městečko palermo, pak se polovina vytratila a po šátkovaný se vytratili už definitivně všichni. Večer si někdo odposlechl moji a Patyinu konverzaci ve stanu, ale naše názory v tom kdo to byl se neshodují. Profota si pak vyslechl konverzaci holek z druhého stanu. A samozřejmě nám taky popřál dobrou noc.

3. den
Ráno jsme vstali, zabalili si stany, nasnídali se a jeli vlakem někam do Turnova/Trutnova. V Turnově/Trutnově jsme šli na nějakej statek. Pak jsme dostali rozchod (asi 4 hodinovej). Velká část zapadla do pizzerie u Karla IV. Pak se všichni roztrousili. Někdo se šel podívat do zavřené synagogy (:D), někdo luštil křížovky, někdo se prostě flákal. Ale na nádraží jsme byli všichni včas. Až na Profotu :D. Pak jsme jeli domů vlakem, kde se luštily křížovky a hrálo s hopíkem. Na Hlavním nádraží se všichni hned rozprchli


Hanko, Báro, Bětko a Martine, stčí vám to?:D

Třídní vejlet

18. května 2011 v 20:57 | MobyDick
Já vim, že na třídňáku nebyli jenom štyry lidi, ale nemoh byste někdo moc hodnej a úžasnej a dokonalej a borcovní sepsat, co se tam dělo den po dni? Té/tomu dobré/mu víle bych byla fááákt móóóóc vděčná!!!!

PANÝRE?!?!?!?!?

17. května 2011 v 13:46 | MobyDick
Panýre, myslela jsem si, že máš aspoň nějakou, byť hodně nízkou úroveň. Ale TOHLE? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

fakt jako BIG návrh (a taky BIG blbej)

16. května 2011 v 13:16 Tipy
Moji drazí i levní!
Tento článek píšu hlavně proto, abych po otevření našeho blogu neviděla pouze nápis "Jsme looozeři největší", jelikož mě z neznámého důvodu hrozně irituje. Popravdě řečeno je tento článek přednastavený předem na tuto dobu, takže nemůžete soudit kdo to psal podle toho kdo je a neni na třídňáku! (héhé)
A teď k věci! Víte, děsně mě štve jak se , nevim jak to říct, každá holka tak nějak stydí před klukama. Nemluví s nima, protože se bojí že by se ztrapnila a protože se jí příjde blbý "svěřovat" s něčim i cokoliv mu řikat. Samozřejmě to neplatí u všech holek(!)
Proto tu mám návrh, nevim jak ho formulovat, ani co vlastně psát. Prostě: bavme se spolu, a nebuďme blbý/é/á!

Jsme looozeři největší

13. května 2011 v 18:39 | Mickey
Neeee!
Švédi nás právě porazili 4:2! Můžeme být nejlíp třetí!
Chce se mi zvracet, měli jsme hrozně šancí, ANI JÁGR TO NEDAL!
Chce se mi říct jen...
F..K

HOKEJ

13. května 2011 v 15:17 | fanynka
Dnes, od 16:15 se hraje Česko: švédsko (záměrně s malým!).
MY SI TY ŠVÉDY DÁME" SICE JSME MALÁ ZEMIČKA ALE JSME JAKSI MISTŘI SVĚTA TAKŽE PROSTĚ VYHRAJEME A BISTA FIDLI HURÁÁÁÁÁ ČEKO DO TOH´´OÓÓÓO´´O!!!!!

Jo a ten článek o chování jsem smazala, protože byl trapnej...

Večer

10. května 2011 v 22:09
Je večer, sedím u kompu. Čekám. Nevím ani na co. Asi na nápad, co sem napsat. Ale jak jste už poznali, tak jsem se nedočkala. Bohužel. Píšu divně. Ale to je cíl tohohle článku. No, cíl tohohle článku není žádnej... Jenom vás asi trochu znudit. Nemusíte psát žádný komentáře "tak tohle je divný" nebo "nespamujte" nebo ":o"... Slyšeli jste už o Tomáši Jarešovi? Hustý co! Kruťárna... Konečně nějakej člověk, co žije naplno :P... Ale když si to vezmete kolem a kolem, tak je to vlastně hroznej hrdina. Vezme si na sebe nějakej ten měsíc drbů a je vždycky o čem mluvit :) Jó, to je bezva. Ne pro něj samozřejmě. Těšíte se na třídní výlet? Asi ne co... Bude pršet. Určitě. Všichni víme proč. Nemáte někdo stan pro 7 lidí? Asi ne co.. Blbý. Pučte mi ho někdo. Díky. Tak tohle je fakt divnej článek. Ale docela se mi začíná líbit. Je takovej záhadnej. Takovej, že všichni čekaj, k čemu se už konečně dostanu, a ono furt nic :D To mě naplňuje... Nebo čekáte, kdy už konečně skončim :) Asi se nedočkáte... Kdo vyhraje MS v hokeji? Češi. Ne. Možná. Ale jo. Asi. Snad. Musíme to dát. Jsme přece ČEŠI! Někdo je sice zrzavej, skotskej, či co já vim, někdo je napůl slovák, někdo se narodil v Olomouci, někoho otec je bohatej. Jó, to je život. A život někdy skončí. Bohužel. A tenhle "článek", jestli se tomiu tak dá říkat, taky musí skončit. Tak krásnej květen mějte. Nezlobte. A nezlobte se. A ať nikdo nezlobí vás. Dobrou koťátka :)

Divadlo!

10. května 2011 v 19:19 | Gábi
Lidi, PROSÍM pošlete mi ten "NÁVOD" jak psát ten ČTENÁŘSKÝ DENÍK z DIVADLA! DÍKY!
DÍKY! DÍKY! DÍKY! Prosím co nejdřív.

anketa č.9

9. května 2011 v 19:45
Poslední anketa! gratulujme si, zvládli jsme to! :)

anketa č.8

9. května 2011 v 19:44
už se blížíme do finále... další by mělo být : co s těma lahvema, ale to už se jednou zveřejňovalo, tak to tu mít nebudete

anketa č.7

9. května 2011 v 19:42
Teď jsou tam dvě stejný tak sem dám jen jednu, okej?

anketa č.6

9. května 2011 v 19:40
bla, nuda, další, hlasujte

anketa č.5

9. května 2011 v 19:39
kdyžtak, já ty ankety nepsal, neni to na mě

anketa č.4

9. května 2011 v 19:38
další.. (upozorňuju že sem ty ankety neviděl)

anketa č.3

9. května 2011 v 19:37
blbost, ale 3 je 3

anketa č. 2

9. května 2011 v 19:37
číslo dvě...

Prostě nadpis :P

9. května 2011 v 19:35 Ankety
Tak jo, já teď hodlám zveřejnit všechny ankety který někdo vytvořil a nikdy nezveřejnil, tak se držte!

Zápas Česko - Slovensko

6. května 2011 v 22:45 | Fanoušek hokeje |  Zábava
Česko vyhrálo nad Slovenskem 3:2! Hurá!Radujme se! Veselme se!

Byl pozdní večer, šestý máj.....

6. května 2011 v 21:54 | Autor: se stydí a tak je tu inkognito
Ne, že bych se chtěla opičit po Nasťe. Prostě na mě padla poetická nálada, popadla jsem první kus něčeho na co se dalo psát (papírovej kapesník) a napsala krátkou básničku. Je divná. Ale přišlo mi škoda jí posmrkat a vyhodit, a tak Vás, milí přátelé, prosím o shovívavost.


U vody mám dva pruty na položenou,
kachny už před hoďkou šly spát.
Netopýři nad vodou se za můrami ženou,
a ryby na dně si sny nechávají zdát.

Slunce již zapadlo před hoďkou a půl
a černí netopýři ve vzduchu se honí.
Sedím tu sama jako v plotě kůl.
Hlasité "Gooooool" v uších mi zvoní.

Není to lesk síní,
co oku mému lahodí.
Krásný pohled líní,
to po duši ne pohladí.
No nejsem já kapánek divná?

Citát, který našla jedna moje kámoška

5. května 2011 v 19:06 | ..........................................................
Říkáš, že miluješ déšť, ale když prší, otvíráš deštník. Říkáš, že miluješ vítr, ale když fouká, zavíráš okenice. A proto se děsím dne, kdy řekneš "Jsme nejlepší kamarádky".
Původně tam bylo "miluju tě" , ale upravila jsem to, protože jinak by to bylo divný...

Tak chodíte spolu nebo co?!

4. května 2011 v 16:25 | ????????
Dámy a pánové, máme tady další záhadný pár a zase jedna polovička je Kateřina Jellušová. Tím druhým je Ondřej Voska. Pořád se spekuluje, jestli spolu chodí, nebo ne. Chceme odpovědi! Tak jo, nebo ne?

Básnička

3. května 2011 v 14:59 | To poznáte... |  Naše tvorba
Píšu báseň o naší třídě,
která ráda říká hřídel.
Začnu od stěn, oranžových,
dříve hnusně poblinkaných.
Dřív tam byly plakáty známých hvězd,
teď zakázán tam mají vjezd.
Na stěnách jsou též zrcadla,
koho ta blbost napadla?
Visí tam taky nástěnky,
jak se vám líbí báseň Nastěnky?
Jedna z nich je nástěnka lásky,
tam visí drby a její současný stav nám dělá vrásky,
Nástěnky lásky je prázdná,
změna to tehdy byla rázná,
prázdná je jak čísi hlava,
jak ji zaplníme znova?

/pokračování příště/

Fejsbuk

2. května 2011 v 22:46 | Uživatel (nezávislý - ne závislý) |  Tipy
Buďte na fejsbuku, možná je to zlo, ale je to sranda a navíc můžete udržovat kontakt s ne-skajpovim světem.

První máj

1. května 2011 v 0:00 | Amor |  Zábava
Byl pozdní večer - první máj -
večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;
květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.
Jezero hladké v křovích stinných
zvučelo temně tajný bol,
břeh je objímal kol a kol;
a slunce jasná světů jiných
bloudila blankytnými pásky,
planoucí tam co slzy lásky.
I světy jich v oblohu skvoucí
co ve chrám věčné lásky vzešly;
až se - milostí k sobě vroucí
změnivše se v jiskry hasnoucí -
bloudící co milenci sešly.
Ouplné lůny krásná tvář -
tak bledě jasná, jasně bledá,
jak milence milenka hledá -
ve růžovou vzplanula zář;
na vodách obrazy své zřela
a sama k sobě láskou mřela.
Dál blyštil bledý dvorů stín,
jenž k sobě šly vzdy blíž a blíž,
jak v objetí by níž a níž
se vinuly v soumraku klín,
až posléze šerem v jedno splynou.
S nimi se stromy k stromům vinou. -
Nejzáze stíní šero hor,
tam bříza k boru, k bříze bor
se kloní. Vlna za vlnou
potokem spěchá. Vře plnou -
v čas lásky - láskou každý tvor.