Červen 2011

Šťavnaté vrchy, aneb Šťiavnické vrchy, aneb ŠvP která je nej

30. června 2011 v 22:35 | Hm...kdo by to tak mohl být? Třeba Paty, nebo snad Hanka? Ne určitě Bláha. Jo jsem to já Nasťa, která á náladu na psaní dlouhých článků, jmen a názvů. |  ŠvP
No! S Paty a Bláhou (a možná i Hankou?já už nevim) jsme se dohodli napsat články o tom, jaké byly Štiavnické vrchy. Tak tady vám to píšu ze svého úhlu pohledu (každý to viděl jinak :D):
Neděle (odjezd)
Sešli jsme se v 10:30 na hl.n. pod pokladnama. Tam nám Reiška velice jemně sdělila, že budeme v kupé s novoporgány: Honzou, Adamem a Martinem. Taky jsme se dozvěděliy, že Lucien nejede, takže Bláha nemá kde spát. Navrhovaly jsme, aby spal u nás v předsínce, ale nakonec spal s amíkem a Davidem Roesselem. Šli jsme na vlak. Zakopla jsem a dost to bolelo. Batoh mě málem zalehl, ale nějak jsem to přežila. Připravovaly jsme se na nejhorší: osm hodin vlakem s DORGánama? (puke). Nastoupily jsme. Já vytáhla čokoládu. Dala jsem DORGánům. Nejdřív jsme si myslely, že jsou dost.....úchylní, ale pak se nějak napravili a dalo se s nima normálně bavit. Po dojezdu jsme šli do kempu, kde nám sebrali pasy, vyplnili nějaký formuláře a pak zase vrátili pasy. Večer jsme snědli všechno těžký->konzervy (luncheonmeat a fazole). Pak jsme šly spát.
Pondělí:
Ráno jsme se ospale vyhrabaly ze spacáků, nasnídaly se, sbalily stan a vyrazily na nádraží. Tam jsme jel do nějakýho Kozlova, nebo co. Paty ruplo ucho krosny, takže jí ho Reiška zašila. Šli jsme asi 15 km, kde jsme se smáli vtipnému humoru Slováků projevujícím se špatným výběrem a značením cest. Obědvali jsme někde v lese. Pak jsme dorazili do Skelných Teplic, kde nám profesoři koupili každému dva kousky mega pizzy. Pak nás nasměrovali na fotballové hřiště, kde jsme také přespali.
Úterý:
Ráno jsme zase vstali,já jsem narvala amíkovi dže se slovy, že je to tradiční český výrobek (zbavila jsem se jedné z těžkých věcí). Pak jsme si nakoupili v jednotě Coop a pak šli na koupák. Ta byl jeden hrozně teplej bazén, s termální vodou a jeden normální. Tam jsme byli dost dlouho a pak Reiška přebalila Paty batoh(zapoměla jsem se zmínit, Reišigovou hrozně bavilo balit a skoror všem přebalila batoh) a poté jsme vyrazili busem do Banské Štiavnice. Tam jsme šli do kopce asi kilák, pak jsme dorazili k jakési trafice, ta sme se zastavili a pak sjme se posunuli asi o sto metrů výš,na takový náměstí. Tam byl rozhod, kdy mi bylo strašně blbě, tak jsem se snažila nepoblejt, mezitím ostatní a Bláha hlavně míchali McGregorrův Energizer (voda, tang, kofola, sprite, monster, red bull, džusík, žížalka a spousty dalších blitek v jedné flašce). Pak jsme vyrazili k našemu kempu. Tak jsme si šli, když se spustil příjemný osvěžující deštík,který proslunil naše dny a zchladil naše puchýře na nohou (hlavně moje, já měla nový boty...au). Někteří si nenandali pláštěnku a dosti zmokli.Tak jsme tam ztvořili tu básničku (teda spíš Bláha a Eliška). V kempu holky šly do chatek a já spala ve stanu s terciánkama.
Středa:
Ráno jsme vstali a jali se sušit. Pak jsme šli k jezeru, kde žil třímetrový sumec (jasněěěěě) a pak jsme vyrazili do nějaký vesničky. Cestou jsme s Paty a Bláhou hráli dračák a já do obou dračáků zakomponovala malou japonečku pujčující si mouku (jo a ta zapálená hlava a urvaný koule byly z jinýho dračáku, aspon myslím). V tý vesničce byl obchod, dva kostely a nějaký dvě rozpadlý budovy, jedna měla být hospoda (podle mapy)(byly tam i jiné domky, ale ty nestojí o popis). Po nakoupení potravin jsme vyrazili kapku jinu cestou, než jsme se vrátili a asi pětkrát jsme se ztratili. Nakonec naše cesta skončila v keřích, doslova. Takže jsme museli crossovat. Šli jsme prostě přímo za nosem. Většinou jsme to sjížděli po zadku (teda spíš já jsem většinu sjížděla po zadku, nevím jak ostatní, ale bylo to fakt prudký). Nakonec jsme se dostali zpět do kempu, kde jsme si dali točenou Vineu a já se přestěhovala do chatky, kde jsme si vyměnovali drby, názory na různé věci atd.
Čtvrtek:
Ráno jsme posbírali věci z různých koutů chatky a vyrazili do Banské Štiavnice. Šli jsme po asfaltce a bavili se s Reiškou o hororech (Paty, Hanko, nevíte jak se jmenoval ten film o těch studentech co točí v tom lese?). Když jsme dorazili do BŠ, dostali jsme rozchod, pak jsme se zase sešli, obešli zámek do kterýho jsme se chtěli podívat a nakonec jsme se poívali i do něj. Paki do dalšího a pak byl další rozhod. Pak jsme jeli busem do Zvolena. Tam jsme se ukempovali v kempu, kde jsme začínali, věštili jsme si z karet, mimochodem velice zajímavé věci (;))třeba že se Princezna nedožije příjezdu do Ameriky. Pak se nám zhroutil stan, Bláah zařval: Mr**j tučnáka do ucha ty bu**o! Naknec se zjistilo, že to byl vážně jen větříček :D.
Pátek:
Typické ráno.......Po sbalení stanu atd jsme si ještě chvíli věštili z mincí a pak jsme vyrazili do města. Prohlídli jsme si zámek a pak jsme měli rozchod. Koupili jsme si nějaký ovocný slaát v Bille, nějakou zmrzliu,pobavili se o sázkách (Paty, nezapomen:D), zase o hororeh atd. Pak sme vyrazili na nádraží. Tam jsme nastoupili na vlak, tam jsme jeli dvě hodiny a pak jsme přestoupili na další vlak ve kterém jsme jeli šest hodin. tam jsme se střídavě zabarikádovávali v kupé, mlčeli, teda spíš se o to pokoušeli, atd.V Praze jsem zase čekala na doprovd nejdíl...(poslední člověk odešel minutu přede mnou).

Prostě jsme měli lepší ŠvP, uznejte! Žabímládě -> Nasťa

Shrnutí školního roku by GGJ1. (Gossip Girl Junior 1.)

30. června 2011 v 21:53 | GGJ1. |  Zábava
Tak a končí školní rok. Vysvědčení se už rozdala a já tady shrnu do jednoho článku všechny drby sekundy.

Září: Všichni mají dobrou náladu po prázdninách a nic moc se neděje. Prostě nikdo nemána nic náladu...
Nikdo neví s kým chodila K.J.
Říjen: Všichni pomalu roztávají...Obzvlášt na ŠvP
D.H. a J.T. a M.B. svedli bitvu o srdce K.J. Nikdo nevyhrál.
Všichni kluci zabouchlí do K.J. Smůla, K.J. je zailovaná do T.K.Č.
E.R.+O.V. Pravda, či lež?
Listopad: Pořád se vzpomíná na ŠvP...
Konec iluzí. T.J. už není tak sexy jako v šeru vítahu, že M.K.?
Všichni požád balí K.J.
Prosinec: Vánoce, čas, kdy roztávají naše srdce....
T.Č. přiznal, že B.S. mu vůbec není lhostejná.
K.K. + G.Š., ale G.Š. - K.K., takže K.K. + A.Ch, P.M., H.V. , ale A.Ch, P.M.,H.V. - K.K.
J.S. + K.J., ale K.J. - J.S. Chudák J.S.
E.R. + J.D. Opravdu? Nevěřim.
Sekunda vs. Koráb. Rýsují se nové vztahy...B.S. + proužkovaný korábán
Leden: Lyžák...ach ta nostalgie
P.M. někomu vyhlásila válku. Nikdo neví komu a nikdo neví proč. Teda, až na Paty.
T.K.Č. otevřeně vyznal lásku B.S., ta ho ale krutě odmítla.
T.K.Č. ale nedělal drahoty(teda, kapku...seděl celé hodiny před B.S. pokojem) a hned si našel novou....na scénu přichází L.K.!
Únor: Nic moc....
Třída je vymalována.
K.J. + V.K. <3 Byli spolu na rande v Palladiu. <3
Březen: Žádné big události, přesto láska pořád kvete
J.P. + D.T., chtěli se proti nám spiknout?
T.E. + J.K.
J.D. + E.R. pořád pokračuje....opravdu?
T.K.Č....koho balí? B.S,nebo L.K.?
Duben: Čas smutku....V.K. je kretén.
K.J. - V.K.. V.K. je debil.
Květen:SIce byl květen, máj, říkejte si tomu jak chcete, ale na vztahích to neprojevilo vliv...
Třídní výlet...baterka, líbání atd....prostě není co dodat...
Červen: Poslední skřeky kluků,kteří chtěli být zadaní ještě před prázdninama.
Prozrazeno! K.J.+H.D.
J.F. zblázněn do E.R.
A.Ch. byla na rande s O.V., ale ten pak radši přešel k B.S.
O.V. se chystal pozvat B.S. na rande, ale ne a ne to udělat.
Sorry, ale nějak mi to nejde. Nápad možná dobrý, ale autor zapomětlivý, take zdrojy jsou pouze gossipy a autorův deník, který ví velký prd.

Prázdniny!

30. června 2011 v 21:47 | Žabímládě |  Zábava
Hezké prázdniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I love

30. června 2011 v 20:56
Tomáši, Květo, zlato, miluju tě.

švp šťávnice by bláha

29. června 2011 v 13:22 | netyvole asi džounas |  ŠvP
1. den - ojezd
Z nádraží sme odjížděli vlakem. zjistil sem že lucien nejede a dostal sem z toho freakout, jelikož jsem byl s nim domluvenej na stan. chjo. V kupé se mnou seděli 2 terciánky, tušim jana a eliška, markéta z kvinty, david ze septimi a jeho americká nánštěva. Američan asi po minutě vytuhl, získal přezdívku princezna a dohodli jsme se, že mu dáme pod karimatku hrášek. později, když na něj málem spadla krosna, pohádka byla překřtěna na princezna a kovadlina, poté princezna placička, a na konec princezna na kaši. po asi 8 hodinách jsme dojeli do zvolena. odtuď jsme šli asi 1 km do kampu. Fantyse málem přejelo auto. ve stanu jsem pobýval s princeznou a septimánem. K večeři kvalitní polívčička.

2. den - vlakem do kozlova A PĚŠKY DO SKLENĚNÝCH TEPlic
vlakem jsme dojeli do kozlova a odtud jsme šli pěšky s krosnanma do teplic (asi 8 km) rozdělili jsme se na dvě skupiny - ama(až moc aktivní) a lama (lama). do kopce nesli patangovi věci kvintánui, jelikož patangův bágl patangay prevažoval. po příchodu do teplic nám fantys kouúpil tři obří pici. Tábor jsme rozbili na fotbalovým hřišti.

3. den - jde se do ...
Vyrazili jsme s krosnama na cestu do lesa... po asi hodině jsme se ztratili. Skládali jsme báseň

Čvachtám si lesem,
a nevím kde jsem

krosna váži tunu,
už se jenom sunu.

šťávnice je za námi,
krosna z ramen padá mi.

před námi je potok,
na noze mám otok

kemp je někde v dáli,
toho jsme se báli.

mapa stále mlčí,
slyším vytí vlčí.

asfaltku jsme našli,
umíráme v kašli

ztraceni jsme v trní,
všechno nás už brní.

přežít vrchy šťávnické,
zdá se býti nadlidské.

by M.B., N.CH, E. z tercie

dorazili jsme do nějakýho kempu u jezera.

Večer mě strašně začalo bolet v krku, nemoh sem polikat, ani mluvit.
byl jsem přesunut do chaty.

4. den - zůstáváme v kempu
šli jsme je na krátkou procházku bez báglů. 4 krát jsme se ztratili.

5. den - zvolen. vlakem jsme z bánské štiavnice jeli do zvolena. utábpřili jsmese v kempu ze dne jedna.

6. den - jedeme domů, prohlídka hradu
prohlídli jsme se místní hrad a jeli vlakem domů.

jo a několikrát jsme grilovali ghummi médi a veselou krávu (mňamka)

uff, už mě bolej ruce.

HEHE

27. června 2011 v 23:38 | Květa
a tady ještě fakt frenzy-kůl detail na vřeštícího Jonáše, Járu a dvě neidentifikovatelné osoby vzadu (řek bych, že to jedno je Gábina)no, je to jako v Blesku, žádná kvalita, ale je to hustý

HEHEHEHEHE

27. června 2011 v 23:31 | Květa
Toto sou obrázky z běstviny z konce bojovky (vy už si vzpomenete)a víte co je dobrý? že tam ani jednou nejsem. hele fakt nejsem taková lama abych sem nedával sví frenzy kompromitující fotky, ale fat sem žádnou nenašel...hehehehehe


a todle je naše třídní fotka v možní o něco větší kvalitě než tam nahoře.heh?...to je to tak velký?

Soutěž!

27. června 2011 v 10:17 | vaše líná, bývalá gg |  Zábava
Yeah! Je tu nuda, drbů spousa, nikdo je nepíše, bratr sněd chrousta (jako fakt... blb jeden).

Takže vyhlašuju soutěž o novou gossip girl of se(re)kunda, jejíž (jehož) posláním bude psát víckrát jak třikrát do roka pořádnou, neodfláklou nálož drbů.
Od teď do konce prázdnin můžou zájemci psát gossipy (ano,je to debilní doba, budete se muset snažit děcka :p) na blog, Musíte svůj příspěvek očíslovat, ať pak můžete psát anonymě a nakonec uděláme anketu o nejlepší gg.
Zúčastnit se můžou všichni, gg nemusí být jen holka :D
Kdo nezná heslo, ptejte se u mě, v poslední době tu byli akorát výlevy jistých zdeptaných jedinců, a to je spíš k smíchu a nikoho to neštve, takže se heslo zas rozdávám všem :P

Jenom ještě jeden dotaz, myslíteže je lepší :) nebo :P nebo :D nebo ;)

Dílk za odpověď a vzhůru do psaní,
Vaše odtajňená gossip girl of seckonda number 1 :P
BOJUJTE STATEČNĚ ZA LEPŠÍ DRBY!!!

Rady strýčka Květy

17. června 2011 v 21:38 | Květa |  Perličky ze školních lavic
hele, Doušo a Kačko, buďto spolu choďte, nebo Kačku nebal, protože tě fakt asi doopravdy nechce a nebuď agresivní.

Bláho, ano po prázdninách.

Vosko, podle zdrojů se Báře líbíš, tak nemusíš jen nečině přihlížet a ty Báro též, jestli to neni ten tvuj dežo-vtip.

blábláblá nevim co napsat


DLÁŽDICÉ!

WOUW

15. června 2011 v 15:51 | wouw |  Duchaplné články...čvaxt
wouw....wouw...wouw...wouw...WOOOOOOUUUUUUUUUWWWWWW

Gossip girl

13. června 2011 v 19:09 | Gossip girl
příště si musíte víc chránit svoje tajemství, a neříkat to jen tak kažkýmu na potkání. ale co bych si počala, kdyby tajemství opravdu zůstalo tajemstvím? jen tak projistotu kdyby to ještě někdo nevěděl:
  • Nastěnka našla svého Ivánka, dej si ale pozor, aby se Ivánek nezamiloval do Marfušky. N.CH.+O.V. nebo snad O.V.+B.S.?
  • všichi to věděli, ale konečně se to potvrdilo. J.F. oceňuje matematické schopnosti E.R.? Nebo to, co ho na ní tak láká, je spíš její vzhled?
  • K.J.+H.D. to jest známý fakt. dejte si ale pozor na zlomená srdce, neopětovaná láska není zrovna příjemná.
  • T.Č.+L.K.? To bychom spíš věřili tomu, že K.Č. chodí s M.M. Tohle je snad ještě horší vztah než H.D.+E.R.
  • Myslím, že se na silvestra mobily B.S. K.J. a E.R. zblázní z toho počtu SMS, kde dotyčná budou nejmenovaní pánové žádat o schůzku. Pospěště si ale! Ten čas uběhne jako voda!

A co ostatní dámy z naší třídy? Ty snad nezůstanou na ocet. Pánové, snažte se! Abych měla o čem přístě psát.

CHCEME NOVÝ ČLÁNKY

13. června 2011 v 14:49 | Kačka
Už nám to tu zas upadává, tak pište, pište! Podělte se se všemi se svými zážitky a výplody fantazie! PIŠTE!
Pište...
Pište...
Pište...
Píšete?
Vzpomínáte...? Jak jste kdysi psali?
Pište.
Prosím.
Tak to by bylo.
A teď jsou práázdniny!

HONZA+BĚTKAAAAAAAAAA

9. června 2011 v 20:54 | Husa
HONZOVI SE LÍBÍ BĚTČINY FOTKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!

Další fotka

9. června 2011 v 12:20 | Paparazzi |  Naše tvorba

Další fotka...

Zajímavé fotografie

7. června 2011 v 19:52 | Paparazzi |  Naše tvorba

Tyto fotky byly vyfoceny v pátek v Čuvunu. Jsou tam Bláha a Květa zachyceni jak se perou, ale vypdají tam vtipně:D.

P.S. Nechci tim vůbec nikoho urazit

Důkazi o kačka+honza

3. června 2011 v 15:16 | Gossip Girl of PORG
Tak jo.
Řekla jsem si, že napíšu noví gossipy, tak je taky píšu.
Dnešní díl je o kačce a o honzovy.
Zde jsou důkazy jejich vzájemné lásky:
1) Nevšimli jste si, že každej den, když jde jeden z nich ráno do třídy, ten druhej přichází asi o pár sekund pozdějc? Náhoda, jasně...
2) Nevšimli jste si, že každej den, jakmile kačka odejde ze třídy, honza je to deseti sekund venku taky?
3) Nevšimli jste si, že dycky když honza přijde na skype, kačka hned: supeerrrrrr a potom jsou celou dobu na soukromáku, kde napíšouu dohromady víc komentů než my na celim třídním chatu?
4) nevšimli jste si, že dycky když probíráme něco choulostivího, tak se oba dycky navzájem na sebe tak úchylně smějou?
5) nemyslíte si náhodou už dlouho, že spolu prachobyčejně choděj??!! COOOO?!!!! CO???!!!!!!!!!!!

Takjo, tady to máte...Když Bětunka chttěla, abych připojila nějaký důKAZI O TOM (blbej caps), že spolu choděj, tak je tady má... (ten už to snad nemá takovou hodnotu, jako když napíšete že juříček chodí s eliškou)

Navíc jsme z kluků dostala, že honza balí kačku a kačka mi řekl,a že se jí honza líbí, takže... nevyvratitelný, jsem geniální ano, ano, já vím, už netleskejte, už nemusíte, ó děkuji... tohle mě vynese až do los angeles a budu slavná zpěvačka a budu mít hodně peněž, jóóó!!!!

KAČKA+DOUŠA

2. června 2011 v 18:00 | KAČKA+DOUŠA
KAČKA+DOUŠA