Listopad 2011

Pacifistický gossip

30. listopadu 2011 v 17:05 | Jedna z mnoha |  Gossipy či pokusy o ně
Drazí,
vy si myslíte, že se nic nestalo?
Vážně?
Já si tak myslím také...
Dobrou noc a sladké sny.
Vaše Gossip Girl:*


Gossip special

24. listopadu 2011 v 19:49 | Jedna z mnoha Gosip girl |  Gossipy či pokusy o ně
Tohle speciální díl gossipů, kde se budeme zabývat jednotlivýmy (rádoby) páry.

První dvojka o které každý ví, ale moc ji neřeší. To ale děláte chybu, protože od primy se mezi nimi událo hodně věcí...

Malá Paty poprvé přichází do nové školy. Třída je zaplněná malýmy primány, a ona je ostatně jednou z nich. Téměř žádný hovor tady neběží, vžydť se konec konců vidí poprvé. Patricie se rozhlédne po třídě aby našla volné místo. A pak spatří Jeho. Tomáše. Celý den je jako ve snách a její první cíl je získat si jeho srdce. To ještě netuší, jak to bude mít složité...

A pak tomáš. jeho příchod do třídy již nebyl tak romantický. Svou první lásku v téhle škole poznal až na Běstvině. K Patyinu zármutku, to nebyla výše uvedená postava, nýbrž krásná Mariana, která mu později popletla hlavu ještě jednou, ale to až pak.

Nyní se Paty již odpoutala od kreslení srdíček s jeho jménem na lavice v hudebce a s okatou nenápadností si už neřekne jinak než Paťang. To jméno jí dal Tomáš, kdo jiný. Jak doba pokročila, pokročily i Paťangovy metody. Trička jsou v lásce nová móda, ale zabírají? Přišla v tričku se spongebobem, a další tomášovo trika si překresluje do notýsku. Snad někdy v budoucnu přijdou opět stejně oblečeni...a snad jednou přijdou jako pár.

Květa zůstává k jejím pokusům poměrně chladný. V průběhu let měl mnoho lásek, některé na chvíli, o jiných se ani neví a pak tu byly dva známé románky. První s Bárou, která ho až nedámsky odmítla, a nebýt esemesky na usmířenou, co jí Mari nadiktovala, se zřejmě hádají do teď. Z jejího odmítnutí byl smutný, ale ne dlouho - brzy si našel Lídu. Ta ho neodmítla, alespoň ne přímo a dokonce spolu byli na zmrzlině. Jejich vztah definitivně skončil, když Lídu viděl v náručí Františka Alferiho. Ale k Paty zřejmě nezaplanul. O jeho vztahu k ní svědčí už to, že jí má v mobilu uloženou jako "debil Paťang" (nezloptese, mám své informátory :D). Že jí od něj přišla esemes s pozváním na rande nikdo nezatají, bohužel je nad slunce jasnější, že jí nepsal on. Jeho srdce se opět povážlivě naklání k Báře, Paty ale bere jako dobrou kamarádku.

Budoucnost tohohle páru je nejistá. Z kamarádství se snadno stává láska, tak je necháme plynout...

Těšte se na další speciál! Příště rozebereme vrtkavý vztah ........... a ............ No, nechte se překvapit!

With kisses
Your Gossip Girl

Gossips

23. listopadu 2011 v 21:10 | Gossip Girl
Darlings,
vím, že jsem napsala že už nikdy nebudu gossipovat, a myslela jsem to vážně. Ale když vidím, jak se snažíte psát články a unikají vám přímo před nosem ty nejdůležitější drby, srdce mi puká lítostí. Takže jsem se smilovala a napsala vám to co vím.
Berte to jako projev velkodušnosti.

Mari. Počítač vám půjčí jedině když vám hrozí nula z protokolu. V přítomnosti Tomáše však její srdce taje a svůj notebook mu nechala bez dozoru. Zda to bylo či nebylo chytré rozhodnutí nechávám na vás, ale byli jsme svědky toho co vše by pro Něj udělala.
Skupina Splash/Pampers/Rožek/Roll už prý nepotřebuje dívky! Co je na tom pravdy netuším, ale podle jejich slov si vystačí sami. Ale Kačko a Báro, nemusíte truchlit. Pořád můžete být jejich největší fanynky.
Miki se snaží někoho zaujmout. Čím? Novými klávesami a tanečky, které blízce připomínají Tomášův styl. Koho? Možná krásnou Nasťu, která sedí vedle něho a Aj. Nebo spanilou Petru, se kterou narozdíl blízce sousedí na Nj. Anebo Kubu, kterého vytrvale fotí s různými děvčaty? Kdo ví. Já to vědět budu.
Při dražbě na Nj se Jonáš ukázal špičkovým sportovním výkonem. Ruku na srdce, chlapci, který z vás by udělal padesát kliků v podstatě bez zadýchání? Chtěl zapůsobit na Báru, která seděla přímo nad ním? Podle jeho slov ne, a bonbóny byly po hodině navráceny právoplatnému majiteli - Martinovi B.
A co Ondra? Pozvat Báru se neodhodlal, ale určitě ji muselo oslovit jeho 130 dřepů, které vyměnil za Milku a trochu bonbónů, které podle slov zasvěcených vážně nebyly dobré. Když už jsme u tohoto sympatického blonďáka, vyměnil si s Tomášem místo mezi Gábi a Paty. Ti tam prý moc "zlobili".
Tomášovo přesazení Paty hluboce ranilo na citech. On sám to komentoval pouze slovy, že špatně vidí a bez dalších protestů se přesunul vedle Báry, které to naopak udělalo učiněnou radost. Neustále se s ním snaží navázat rozhovor, což se jí zatím moc nedaří, ale nevzdávej to, on určitě časem povolí... Kdo by taky ne, vedle takové krásné a nadané dívky?
Pokračujme v diskuzi o "Kwětym", jak ho někteří nevkusně nazívají. V tramvaji se snažil vidět na Báru, Kačce pochválil nápady, s úsměvem využíval služeb Marianina notebooku, Paty říkal že blíž by to domů měla z Újezda... Rozhodni se už! Nebaví nás čekat koho si vybereš!
Petra, naše krásná spolužačka, nás všechny naučila důležitou větu ve znakovém jazyce. Poté, co i ostataní přidali své vědomosti, umí všechny holky říct "Čau řízku, mám ráda Prahu a chci jít do kina." Vypadá to... zajímavě.
Všichni chlapci žárlí na Tomáše. Kdoby taky ne, když mu nejhezčí dívky z primy, sekundy i tercie leží u nohou? Ale nebojte, na vás přijde řada až nám všem Tomáš zlomí srdce...
Hančin románek s Matyášem Razímem nemá pokračování. A to došli skoro nejdál ze všech našich třídních vztahů. O Kaččině a Klausíkově puse víme jen z doslechu, Eli a Honza s tím praštili už po pár týdnech... S takovýmto přístupem se nedivte že vás nikdo nechce, kluci! Pospěšte si, nebo zůstanete na ocet a my si budeme šťastně randit ve vyšších ročnících...
Žeby konečné vyřešení otázky č. 1? Ne, Květův dopis v růžové obálce směřovaný p. p. Tatíčkovi byl zřejmě jen pokus o lepší přístup z češtiny. Bohužel, žádné vyznání lásky.

Lyžák snad přinese víc nových vztahů.
Máte poslední příležitost, líbačka na lanovce je skvělý počátek dlouhé lásky... Navíc bude diskotéka, na kterou se někteří z nás připravují už teď...
Když něco zjistím, budete hned druzí kdo se o tom dozví.
Až po mě.

XoXoXo,
vaše Gossip Girl, která je moc hodná a zase sem napsala něco, čemu jste nepřikládali dostatečný význam...

Wanna kiss? Now I can give you hundreads!

Gossip Girl Attack

23. listopadu 2011 v 18:56 | Gossip Girl |  Gossipy či pokusy o ně
And you think nothing happened, huh?
Oh, please.
To be honest, you don´t see what I see, honey.

A co třeba Mariana? Svýma uhrančivýma očima zaměřuje snad nejvíce žádaného terciána. Do školy nosí notebook, aby mohla svému idolovi ukázat jak to umí s počítačovou klávesnicí! Její sen - Tomáš sklánějící se nad Marianinými rameny, zapáleně hledící do obrazovky s jemným úsměvem na rtech - se stává skutečností. Budou na našeho Tomáška Marianiny malé ale účinné triky stačit? A nebo si toho doposud nevšiml a teď jsem mu já otevřela oči? Congrats, Gossip Girl.

Hanka. Pro GG nezajímavá osoba? To se pletete. Je obestřená neznámým. Například drastická změna účesu! Byla to pouhá souhra náhod či se dozvěděla o tom, jaké vlasy se líbí p.p. Valáškovi? A další! Představte si Lídu. Představte si Hanku. Vidíte tu podobu účesu? Více snad říkat netřeba.

A teď ta nezbednice Bára. Svými dlouhými kadeřemi pohazuje směrem k ............. To je to co nevíme! Vím, čekali jste šokující odhalení, který šťastlivec utkvěl v Bářině mysli. Každý její pohled bedlivě zkoumám, sleduji ji na každém kroku ale bezvýsledně. Snad by se dalo uvažovat o Jendovi, kterého objala a dala pusu na tvář, ale vzhledem k tomu, že to byla pouze sázka s Kačkou.. Jenda nejspíš vypadává ze hry.

Bětka. Stále uzavřená jako od primy. Vypátrat její oblíbence je takřka nemožné. Zkusíte to někdo? Odměna jistá.

A abychom nezůstali jen u holek...

Jenda překvapen Bářiným objetím. Myslel si snad, že se za tím skrývá něco více? * Honza a nechuť povídat o Elišce. Vždycky, když na ni přide řeč, jeho pohled prozrazuje mnohé. Nerad mluví o minulosti. Že by chtěl s Eliškou začít znovu? * Ondra a láskyplné pohledy směrem k druhé nejzadnější lavici u dveří. * Jonáš a náhlé změny názorů. Nejdřív Eli, pak Bára (možná stále, kdo ví?), kdo bude další? * Zdá se, že Martin B. od pozvání Báry do kina upustil, a teď se jen plácá v záplavě nerozhodnosti. * Matěj a Jára. Co dodat. Prostě ti roztomilí. * Ondra + Dějepis = VSL! * Martin J. prý cestuje po světě! Kdo chce miliardáře? * Miky a nové klávesy. Snaží se snad někoho zaujmout svou okouzlující hrou znělky z Pirátů z Karibiku? Ach Miky, Miky. Ty nevíš, že na holky platí kytara, kytara a zase kytara? * David a saténová mikina. WTF? * Kuba stíní ve výhledu zadním řadám. Kdo je v zadních řadách? Holky. Snaží se na sebe upozornit? * Jáchym a Dan - nerozlučná dvojice. Kluci, kluci... Vy nevíte, že holky spíše odpudíte když si budete hrát na partnery? Promiňte, ale někdy to tak vypadá.

Dámy, páni, do gala!
Začíná krutá soutěž.
xoxo
Gossip Girl

Miss tercie

22. listopadu 2011 v 17:47 Ankety
Takže, už tu dlouho nebyl nový článek a já fakt nevěděla co napsat, tak jsem se vrátila ke starý dobrý klasice. Která z dívek tercie je nejkrásnější? Tak hlasujte! Není to lehké, když tu je tolik hezkých dívek...

Vodní slavnost

14. listopadu 2011 v 18:23 Ankety
...

Gossip

14. listopadu 2011 v 18:17 | Gossip Girl |  Gossipy či pokusy o ně
Láska v naší třídě pořád vzkvétá...

Tento týden se velmi rozmohlo téma podpatky. Dvě dívky (a všichni víme jaké) na nich strávily celý den. Připadají si snad málo vysoké? Nebo jeno chtějí zapůsobit na chlapce svého srdce? A co teprve Martin - u dívek je to sexy, ale vážně si náš hoch myslí že když si bude hrát na kašpara, přitáhne to obdivné pohledy děvčat? No, rozhodně si ho všimly.

Stará láska nerezaví! Douša a Eliška, známí pro svůj románek v primě se chtějí dát opět dohromady! Alespoň z Honzovy strany se projevuje zájem. A Ona, i když tvrdí opak, určitě ho chce také získat zpátky. Tady přejme víc úspěchů než loni.

Zdá se, že sexsymbol Aras má o dvě oddané fanynky víc. Eliška a Petra se zbláznily do krásného idola. Určitá "nejmenovaná osoba" nosí i jeho obrázek na procházky.

David se snaží zaujmout Gábinu již nějaký čas, ale s Generálem lososem to zkouší poprvé. Dozvěděl se snad, že má ráda ryby? Davide, Davide, možná k jídlu, ale ne na papíře.

Vypadá to, že Paty s Tomášem s tím konečně pohli. Prý jí od něj přišla esemeska, jestli nepude na rande... Tak jim to nepokažte, oba se přece snaží.

Když už jsme u Květy (Kwěty- to jméno znovu začalo vzbuzovat zájem ,mrk") jeho účes se dost podobá účesu slavného Klausíka (nebo se jeho účes podobal Tomášovu?)- je to náhoda, nebo za chvíli bude Tomáš nosit žluté/červené/zelené boty. A co Klausík? Jeho účes pro změnu okatě napodobuje Abrahama.


Takže... Noste podpatky, je t sexy!
Barvy letí! Nenechte na sebe padnout mráz!
A kluci, snažte se- dívky už hledají své vyvolené ve vyšších ročnících!

Pac a pusu, pac a pusu
Vaše
Gosip Girl

PS: Ta angličtina už mě nebaví

Jéé

11. listopadu 2011 v 15:15
Hele, co takhle se vsadit s nějakym klukem vo to, že půjde na oběd v botách s podpatkem jako tam i spátky? Bylo by to zajmaví... Pište názory do komentů


Boty

8. listopadu 2011 v 21:17
Vyfoťte se všichni (zvlášť, klidně i kluci) v podpatcích a dejte to na blog! V co nejvyššších!

Podpad(t)ky

7. listopadu 2011 v 21:08
Tak kluci a holky!
Poslední dobou se rozmohle téma Podpat(d)ky. Jaký je váš názor? Připad vám sexy, když má holka(kluk:D) podpad(t)ky?
Hlasujte v anketě!↓


Next gossips for you

7. listopadu 2011 v 18:01 | Nová GG |  Gossipy či pokusy o ně
Darlings
There is next gossips for you
There is new thinking and new Gossipp Girl
And of course, new look into your sweet hards...

Samozřejmě, poopravím náhled mé starší a zkušenější kolegině, protože každý pozorovatel má svůj pohled. A já jsem pozorovatel, nic víc ale nic míň, a neunikne mi žádná maličkost ani vaše tajné touhy...

Každý víme o Patyině náklonnosti k Tomášovi, ačkoli sama to nikdy nepřipustí - snad i Bářino nepolapitelné srdéčko našlo zálibu v tomto sladkém chlapci - a i Eliščin pohled se občas stočí směrem k jeho místu ve třídě. Ne tak však zbytek dívek naší rozmanité třídy, které, sic obdivujíce jeho krásu, směřují k jiný cílům.

Co například tajuplná Nasťa, kam míří Amorův šíp jež proklál její srdce? Nikdo netuší, avšak ze změti plánů XXX a
krycích jmen přece jenom jedno vychází zřetelněji. Zrzek, občas přehnaně vtipný a známý svýmy projevy při hodině, snad nastoupil na Mikyho místo, v zamotané lásce této plavovlásky. Ano, snad je to Martinovo jméno co se jí tak často mihne hlavou... A i on, má v podvědomí její uličnický úsměv...

Hančina změna účesu vedla k prudkým dohadům, avšak jedno je nad slunce jasné. V její mysli už nezůstalo jediného stínu po Matyášovi, ani její pohled chladné krásky se nezastavil na nikom ze třídy, snad míří k vyšším cílům, Kvinta, Sexta, kdo ví?

Eliška, ačkoli si to sama neuvědomuje či nepřipouští, již zlomila mnohé srdce, Jonášova neochvějná láska je všem známá. Nezastavil se na ní ale jiskrný pohled třídního bubeníka Jendy? Jeho schopnosti ohledně rytmu jsou podceňované, snad ale vyhrají v souboji s Jonášovou kytarou?

O její kráse nelze pochybovat, o jejím smýšlení však ano. Petra. Přímo ponouká ke hříchu, ale ve třídě se zdají být samí andělé. Nebo už jí někdo podlehl, a teď už je to přísne hlídané tajemství? Nenalezl snad Tomáš, stále zlomený ze ztráty milované Lídy útěchu v jejích krásných očích a okouzlujícím úsměvu? Zatím můžeme jen hádat.

A nevrhá Ondra kradmé pohledy po další krásce naší třídy? Oblíbený u dívek, ačkoli hromadné zaplátí srdcí po jeho světlých vlasech již opadlo, zkouší znovu dobýt místo nejhezčího kluka ve třídě?

Na mnohé se můžeme jen ptát, a na další se nemáme odvahu zeptat. Někteří z vás všek znají odpovědi, tak jen pište. Další milostná udání a další odhalení... Další gossipy.

Another gossips? Try it...
Beacouse this is true and true is sweet... for me

Kiss for you

Gossipp Girl

Velice duchaplná báseň

4. listopadu 2011 v 21:19 | Básníř s velkym B |  Naše tvorba
Špinavé hrníčky jsou již vyhozeny,
a tak ódu pěji tu.
Já vím, že rýmuje se to jak vuvuzely,
ale můj nápad je tentu.

Světelné meče a napínavé boje,
odehrávají se ve třídě,
když přinesem si třeba kroje,
oni zatančí nám nebídně.

Já vím že rýmy mé nejsou skvělé,
však když dělati nemám co - básním.
Ovace očekávám nemalé,
či také zatracení kdejakým plísním.

Malá úprava blogu...

4. listopadu 2011 v 20:49 | hm...to co je nejvíc upravené... |  Zábava

P.S. Doušo, dopiš článek, Miki, dopiš a zveřejni deník

Gossip experiment...

4. listopadu 2011 v 17:04 Duchaplné články...čvaxt
Daší týden za námi.


Ale událo se v něm více než by se mohlo zdát...


A víc než by se dalo zapsat...
 • No tak kluci, styďte se! Jak jste si mohli nevšimnout Petřiny jedinečnosti, když i Nikolas (známý sex-idol z kvinty) se vymlouvá na učebnice francouzštiny, aby s ní mohl v naší třídě prohodit pár slov.
 • Když už jsme u Nikyho... Za krátkou návštěvu v naší třídě stihl alespoň desetkrát říct, jak je Bára chytrá (např když mu poradila aby zařval, jsetli chce po třídě nějakou odpověď a nešeptal jen Petře do ouška). Otázkou je, jestli to byla ironie, nebo jestli v tercii není víc Nikyho cílů.
 • Pak tu máme Jonáše... Tiše pozoruje holky, jako šelma připravená zaůtočit. A zdá se že změnil kořist, krásná gazelka Eli se mu možná zdála mimo jeho ligu a tak zaůtočil na snadnější oběť.
 • Dále Paty a Květa, není co dodat. Ale tričko se houbovitým Bobíkem z kolekce pro zamilované je ještě horká novinka.
 • Kaččiny žhavé pohledy se vydávají mnohými směry... občas na zamyšlenou Kwětyho tvář, jindy zas na zářící oči Jendovy... Kdo ví na kom spočine její pohled nakonec; můžem jen hádat.
 • Hudební skupina Pampers hledá zpěváka! Tato světoznámá kapela trhající srdce dívek po celé třídě vyhlašuje konkurz o nulté v pondělí! You are welcome!
 • Mišoň impossible. Dělá Petra plagáty skutečně jen z legrace, nebo si svého idola opravdu představuje jako Toma Cruise s Matějovou hlavou?
 • Nasťa volí sexy tílka a velké výstřihy! Kdo je jejím cílem tentokrát? Nebo snad chodí po odpoledne za nějakým... cizincem? Možné je vše!
 • Velkolepá bitva v naší tříďe v podání dívek. Darth Vader proti Lukovi a princezně Leie. To se točit prostě musí!!!
 • Kytary letí, není co dodat. Komu se nepodlomí kolena při pohledu na sexy drsňáka brnkajícího si na elektrickou kytaru?
 • Paty , Hanka a Nasťa.. No možná spíš Paty a Nasťa. Zdá se že thle dvojce nesnáší všechny holky. Co za tím je?Nebo je to jen klamné zdání?
 • Bářin a Petřin duet uprostřed hodiny zeměpisu. Koho měl oslovit? Arnota nebo náhodného posluchače? Či to byla spíš pomsta za neohlášený test?
 • Všichni mluví o něm, avšak on sám se noří do mlčení. Tomáš. Co se JEMU honí hlavou? Jaké to je být evidentně ve středu zájmu celé tercie? Ps: Hledáme dobrovolníka pro napsání rozhovors mistrem Květou. Leda že on sám by promlvil...
 • A co Hančin nový sestřih? Snaží se spolu se svými vlasy změnit svůj život a zapomenot na Matyáše, nebo ž dávno zapoměla a teď už zas větří novou kořist?
 • Všichni mluví o něm, avšak on sám se noří do mlčení. Tomáš. Co se JEMU honí hlavou? Jaké to je být evidentně ve středu zájmu celé tercie? Ps: Hledáme dobrovolníka pro napsání rozhovors mistrem Květou. Leda že on sám by promlvil...
With love for you darlings!
Nice weekend!
G.G.