Leden 2012

Snowman's gossips

22. ledna 2012 v 17:44
Oh babies! Don't be sad! There is more gossips than you expected!
My GG friend thinks that it was boring...
But I know more....
 • Čím začít... Co třeba několikahodinové sezení u sekundánů na pokoji..? Co spolu asi tak Bláha, Petra, Eli, Bára, Mari, Ciryl, Šťepán a Adam mohli provádět zamčení na jednom pokoji? Přičemž když se někomu podařilo nahlédnout dovnitř uviděl nahého Ciryla pod peřinou... Ououou, tady máte co vysvětlovat dámy a pánové!
 • Zatímco se na sekundánském pokoji provádělo bůhví co na jedenáctce, odkaď P.M., B.S. E.R a M.K odešli, se to rozjíždělo ve velkém stylu... Honzík, Ondra, Kačka, Bětuška a Gábinka... Nechci nic prozrazovat ale dokonce se i točili. Při čem nechtějte vědět...
 • Když zrovna v jedné části dámského pokoje zuřila divoká diskotéka ve čtyrech (M.K., P.M., B.S. a K.J) v druhé části za pečlivě zavřenými dveřmi se romantickému luštění křížovak spolu oddávali Eli s Ondrou, Honzou, Bětkou, Valentou a Gábi... Nevěřili byste jak debatana téma: jak se jinak řekne sexovat dokáže nažhavit atmosféru... wrau..
 • Když už sme u O.V a H.D. ti dva bez sebe při balení Eli opravdu nedali ani ránu. A křížovek bylo hodně, věřte..
 • Ke křížovkám ještě toto: rychle si vypěstujete závislost a jsou v nich slova která není radno vyslovovat nahlas. Erekce je ještě to slabší.
 • K úchylným slovům v křížovkách: Bláha je úchyl. Vyslovil nahlas to, co většina nedokáže ani napsat... I když nevěděl co ti znamená... naštěstí... ne vážně to není kondom pro psy.
 • K úchylárnám ve filmech: poté co se jedenáctka koukla na Holky to chtěj taky, se celý večer chovaly více než podivně, oblizovali se, tančily strip dance u zdi a vůbec se chovaly všeljak. Mňau, ty moje jehňátko...Vrrrr
 • V té době byla také odeslána flotila hodně ožralých zpráv všemi směry... nejvíc jich asi skončilo v mobilu tomášovi. Nepřekvapivě.
 • Na fotkách z terciánského programu při hře "všichni si na sebe sednem a bude to velká sranda" vypadá většina fotek jak když zůčastnění právě prožívají orgazmus. Přiznejte se: co ste to tam kurva v těch hromadách dělali lidi?!?
 • Arnot úchylně kouká na Báru. Pořád. Doufejme že jí má rád pouze jako oblíbenou studentku.
 • Divnej chlápek s neschopnou manželkou je vrah.
 • Bára se rozhodla začít kamarádit s klukama... Zezačátku na ní všichni dost vejrali když si dávala ťukanec s Báhou či s Honzou Šilhou, ale proč ne když chce...
 • Eli a Panýýýr, tak to je naše nejšťavnatější novinka milí zlatí. Potvrzeno z obou stran i když až po dlouhém naléhání.
 • Což nás vede k detailnějšímu se zamyšlení nad škádlivýma rvačkama u kluků, kde eliška pod záminkou koukání na Kdo přežije láskyplně skopala davida, péťu valentu a všechny náhodné kolemdoucí. Musí se připustit, že povahově jsou jeden pro druhého jako stvoření!
 • Paty s Nasťou vydatně zkazilo jejich plány dost pitomé umístění pokoje. Škoda... mohla být zábava
 • Hančin nový účes!!!!! Krása, fakt! Je podoba s Lídinym hárem jenom zdánlvá nebo v tom je hlubší záměr.?
 • Německý důchodkyně jedou!
 • Diskotéka : Jenda je na starší a na mladší... s terciánkou netančil snad ani jednou. Tomáši buď rychlejší! až podezřele často si do půlky písničky zůstával na vocet. Sekundáni jsou vládnoucí vrstva: roztomilí, inteligentní, nebojácný, zkrátka zázrak. A dobře tančí. Bláhův rejdovák moc v oblibu nepřišel (tomáš ti snat dá rychlokurz, neboj). Nejlíp se tancuje s Tomášem a Adamem Tůmou. Eli s Ondrou k sobě byli přilepený jak piavice.Zatim co si o báru stříhali Ondra se Štěpánem, radši odešla s Květou. Trapááás. Nahoře byla velká diskuze jestli se na to vybodnout a jít v džínách, nebo nebejt srab a vyrazit v děvka šatech- byli jsme stateční. Třikrát hurá gymnastkám že zaplnili trapně prázdnej parket.
 • Bylo to ho hodně, bylo toho příliš, byli skvělý snídaně a bylo to geniální....
 • Wunderbar!
It wasn't boring....
It was perfect....

Snowman
xoxo

Hm..

22. ledna 2012 v 14:13 | MobyDick
Já vim, je to trapný, kdyžtu teďka byl článek s bejvalym spolužákem, ale o tohle se nemůžu nepodělit.
A teď jeden magor a zhulenec z karate:
Asi jsem se totálně zbláznila, ale když si o Kubišina odmyslím ten jeho divnej škleboůsměv...

Lyžák, Lyžáček

21. ledna 2012 v 22:22 | Vaše GG :* |  Gossipy či pokusy o ně
Mí drazí,
všichni jsme byli na lyžáku,
všichni jsme viděli stejné věci,
ale ne všichni je viděli stejným způsobem.

Začněme například Barborkou. Po té co Kačenka udělala videogossip, který byl celý skoro jen o Báře, se Barunka začala měnit. Začla si s každým dávat placáky, a chce vypadat cool, ale zabírá to? Už se někdo chytil na háček? Reportážemi na PORG.tv si moc nepomůžeš...

A další...Tomáš. Copak, chybí ti Lída? A co Bára? Nestačí ti? A Kačka? A Petra? A celá tercie? Ne, nestačí...

Jenda. Chlapec, který se nijak neprojevoval, pouze očividnou silnou nákloností ke Kačce a HIMYMu. A teď se vyšvihnul na 1. místo v běžkách. Ale pomůže mu to k docílení svého cíle? Zvládne dojít až ke svému svělu na konci tunelu, chytnout ho a nikdy už nepustit?

Douša. Nic zvláštního, jenom má celá tercie jeden názor: Douša=chudáček, snad bude v pořádku, TEN chlap=uřezat nohy a shnít v pekle.

Petra, Hanka, Paty a Nasťa. Nejhorší pokoj. Dá se naprostá separace od ostatních, vší zábavy a nočních návštěv nahradit nechozením na rozcvičky a wifi na pokoji?

Diskotéka. Nikomu se očividně nelíbilo uspořádání písní, ani celkový obsah. Jinak nic.

Noční návštěvy. Není žádným tajemnstvím, že kluci strávili noc u holek na pokoji. Co se dělo za těmi zavřenými dvěřmi? Vzali si snad za vzor kvartány a opíjeli se becherovkou nahatí na cizím pokoji? Ne, tak divoké to nebylo, už pouhá přítomnost kluků na holčičiím pokoji bylo největší rebelství, kterého se v naší nudné třídě můžete dopustit...

Doufám, že vám to stačilo, mí milí. Já se s vámi loučím, s přáním, ať mě nezklamete a budete se snažit tuto třídu rozhýbat.... Vaše GG :*

Bejvalej spolužák

9. ledna 2012 v 20:22
Hej sorry lidi, já musela... tohle sou fotky mího bejvalýho spolužáka, já to sem prostě musela dát! to je hrozná síla! většina z nich jsou prosím PROFILOVKY z fb...

no... a to to byl v pátý celkem "plachý mladík" :D
fakt jakoo...

B


Kažambok iba húsrůe

8. ledna 2012 v 18:17 | Hegijou Tirůk |  Bumx flux žvext
KRiňastári už mě sral článek veselý přece sikurá te hošaňop kirč jipes.
trikaˇasi misi iťu pakí.
Hegijou