Duben 2012

Jarní drby

17. dubna 2012 v 20:10 | Gossip girl |  Zábava
Čau zlatíčka! Umím si představit, jak se vám po mně stýskalo! Proto sem tu s náručí, i když ne plnou, drbů a klepů! Vím, že mě budete milovat Líbající
  • Holky Kubovi už skoro neříkají jinak než perverzák, teda ne všechny, nezapomínejme na Hanku, Paty a Nasťu. Už dávno víme, že se kubovi úchylné pohledy se ubírají jejich směrem, ale shledávájí ho i ony hodným jejich pohledů?
  • Tomáš už našel svojí lásku, to se ví dlouho a ví to všichni, pro vás, kteří to pořád ještě neví a myslím, že vás opravdu moc není, zeptejte se 1. člověka ve škole, kterého potkáte. Ten vám to řekne :). Otázka ale je, jestli Tomáše už náhodou jeho milovaná nepřestává nudit, obdivovatelek má spousty, stačí si jen vybrat.
  • Kačka. Po nezdařilých románcích ze sekundy hledá další obět. Zamíří zas někam do vyšších tříd, nebonaopak zamíří dolů směrem k sexy Járovi? Doufejme, že se nám otázka brzy zodpoví a Kaččin románek dopadne zas projednou dobře.
  • Bětka. Od bohatého Abraháma přešla ještě k bohatšímu Harry Stylesovi (pro ty, kteří ještě pořád tápou, člen skupiny One Direction). Jsem to jenom já, nebo vám taky připadá, že je cíl trochu nedosažitelný? Bětko snaž se dál, jestli se to nepovede, neztrácej naději, svět je plný sexy kluků a určitě tam vanke je i nějaký pro tebe.
  • Petra. Průhledné košile, profilovky na facebooku, co bude následovat? Nevzala si snad Petra vtip, že má sbalit Frantu Alferiho až moc k srdci? Šancí ale měla dost. Nebo snad vyhlíží dalšího obrýleného hipstera na bílém koni? V každém případě ji držíme palce. Zatím se ale aspoň můžeme podivovat z jejích (pravdivých?) historek o pískajících italech v metru...
  • Hanka. Nenápadná Hanka sedící za Martinem a Jonášem tam nesedí úplně bez důvodu. Nedávno se přiznala, že jí tito dva chlapci připadají nejlepší z celé třídy. Nasaď úsměv a pozvi je na zmrzlinu.
  • Martin B. Jestli se chce stát dalším lamačem dívčích srdcí jako jeho věrný kamarád Tomáš, měl by si pro začátek koupit lepší pásek, kšandy, kalhoty do pasu, nebo overal. Věř, že cesta k dívčímu srdci před odhalený zadek nevede. Je to hodně věcí, ale rozhodně to není sexy...
  • Miky. O hodinách němčiny se vždy až moc podezřele lísá k jeho sousedovi Tomášovi. Boduje snad Tomáš i u nekterých chlapců?
  • Bára. Nenávidí všechny kluky a nejvíce z nich nenávidí přítele její kamarádky. Žárlí snad? Chce snad, aby před jejím domem byly romantické Básničky? Nápadníky má, tak se chcopte činu a přineste Báře třeba kakao :) Třeba se její ledové srdce teplým nápojem rozmrazí a vaše sny se stanou skutečností.
  • Eli. Eli je výborná studentka a je velmi hezká. V školních soutěžích zaujímá první příčky a její výkony musí všichni obdivovat. To ale není to, co si na ní kluci zamilovávají, je to spíš její milý hlásek, kterým s nimy o přestávce laškuje a probírá výsledky matematických příkladů. Není se pak čemu divit, že jí tito matematici milují. Jonáši.
Prozatím je to asi všechno. Všichni přeci íme, že tohle není naposledy, co o mě slyšíte. Někteří z nás mají jasno, jiní ne. Jak ovšem říká Scarlett O'Harová, zítřek je nový den. Pokud se stane něco nového, věřte, že já to budu vědět jako první. A jesli ne, víte kde mě hledat. A i já vím, kde hledat vás :).
xoxo
Gossip girl

Assassin's Creed III skrytá čepel

11. dubna 2012 v 8:06 | Mikous |  Duchaplné články...čvaxt
Nedávno sí spousta lidí začala myslet, respektive se obávat, že v Assassin's Creed III už ten novej asasín nebude mít skrytou čepel. Já jsem našel na oficiálních stránkách hry hned několi důkazů, že to tak nebude. Dva tady dám, abyste to všichni viděli a nemuseli se bát.
Mimochodem chápu, že tohle asi nezajímá úplně každýho, ale vůbec si toho nemusíte všímat. Ve třídě máme spoustu šílenců do Assassin's Creed. A navíc už chystám nový perly, takže prostě buďte v klidu a nedávejte sem negativní komentáře o nesmyslnosti tohohle článku.


Tohle je obrázek, který bude na obalu Assassin's Creed III. Jak vidíte, drží v levé ruce tomahawk a napřahuje se, díky čemuž jse vidět konec krytu skryté čepele. Je jako obvykle na levé ruce, aby mohl třeba udeřit nepřítele tomahawkem v pravé, a kdyby jeho útok vykryl, může ho rychle, nenápadně a rafinovaně dorazit skrytou čepelí na levé.


A tady je jedna z prvních vypuštěných gameplay fotek, kde je vidět minimapa, instrukce a nakonec i ikonka zbraní podobná té v Revelations, kde máte primární zbraň vespod (skrytá čepel, meč, dýka, kuše, nově tomahawk, luk, puška atd.) a sekundární zbraň nahoře (skrytá pistole, jedovatá šipka, nově klasická pistole atd.). Tady vidíme právě skrytou čepel v ikonce primární zbraně.

Doufám, že už vidíte. že skrytá čepel BUDE, snad to vydrží až do Assassin's Creed IV (V).