Říjen 2012

I feel good when I am clean

30. října 2012 v 22:48 | Pojízdná-to zpíváme my dva |  Naše tvorba

Všichni to děláme

28. října 2012 v 19:32 | tahák
Všichni to děláme. A všichni na to máme svoje recepty. Nevim, kdo to nedělá, možná tak jáchym a kuba. De tu o opisování a podvádění. Neříkáme že opisujeme, tvrdíme že se inspirujeme. Ale je to podvod. Ale koho kromě profesorů to zajímá. Takže. Pište, jak opisujete. Kam si dáváte taháky, jak si je píšete, atd.!!!

Vodní slavnost - skrytá poselství

24. října 2012 v 15:46 | Pojízdná kancelář
Nojo, tak je tady další článek. Jsou to trochu blbosti, tak to prosím neberte tak vážně - i když tahle věta mi připadá úplně zbytečná. Přece jenom, je to 18 obrázků, a nejsou všechny tak vtipný, jak byste si je asi představovali.
DiscoTom

21. října 2012 v 21:58 | Jedinej disco člověk ve třídě |  Duchaplné články...čvaxt

ŠVP

18. října 2012 v 18:54 | Pojízdná |  ŠvP
Nojo, tak je to tady.

Naše cesta na Dálný Východ ubíhala nejpomaleji asi Martinovi B., který v obležení Kuby Kašpara (ostatně, oba dva se celkem zdatně obléhali - pokud víte, co myslím) a terciánek musel náramně bavit přednáškami o vývoji kolejové dopravy a Petru Jakubčíkovi. O stereotypu naší cesty se mohli přesvědčit i domorodci na bratislauské hlavní stanici, kde jim bylo dopřáno sborového We wish you a merry christmas v podání zbytku kvarty. Tedy toho zbytku, který byl ochuzen o Dana, Květu, Davida, Jonáše, Jendu a Mikyho, kteří byli zaneprázdněni vyhazováním rozličných předmětů z okna.
Druhou fázi jsme absolvovali Štúrovským městskym vláčikom, jehož řidič byl buď velkým fanouškem Need For Speed, nebo ho příliš neposlouchalo řízení historického vozidla; jinak si totiž ne příliš zdařilé pokusy o driftování nelze vysvětlit. Během cesty nás k velkému pobavení především starších studentů předjela Lada, což ovšem našeho řidiče až zas tolik nepobavilo, neboť se nejprve snažil s ní závodit, v zápětí však dospěl k závěru, že to k ničemu nevede, a tak se jí aspoň pokusil efektně sejmout zadním vagonkem. To pro změnu tolik (vůbec) nepobavilo cestující v zadním vagónku.

Později toho dne se toho tolik významného nestalo, až na "pohled do hlubin duší" z té rampy co vedla k našim pokojům.

Zde se autoři vyprdli na chronologické zařazování příhod, takže už je to tak náhodně poházené, co koho zrovna napadlo.
Asi největší "milostnou" událstí byl vztah Eli a Jendy, který trval celkem 28 hodin. Bohužel se nám nepovedlo tentokrát zjistit, kdo komu kradl mejkap. Za původem vztahu možná stojí nová Jendovi záliba v tvrdých, velkých a šťavnatých klobásách. Tvl to tam nebudeme dávat když už to je nechutný tak ať je to aspoň vtipný Miky po večerce zpíval "kurva kurva kurva", když v tom vešla Fišerová a řekla "Miky, zpíváte hezky, ale zvolte prosím jiný text než kurva kurva kurva". Douša pro změnu donutil Fišerovou k trojnásobné návštěvě na jejich pokoji a kontrole Doušovy koly, jestli v ní nemá rum. Možná se jí ale jenom líbily jeho břišní tance s pánví na hlavě a zpěv. Hykl pozdě večer se v županu pedofilně procházel po pokoji s mobilem v ruce a dlouho něco psal.
Každé ráno budila Tovaryše a Květu paní Židlička, která poslední dvě rána chodila popřát dobrého rána i holčičímu pokoji. Úžasný vtip Je tu hic, zažíval krásné chvíle, obzvláště při prezentaci Tatíčkova projektu. Holky byly přistiženy, jak tančí na pokoji, díky oknu s vytaženými roletami. V autobuse cestou z Budapeště pár lidí zkoušelo jíst čili papričky, několikero z nich předstíralo, že to nepálí, Bára z toho dostala podivnou vyrážku na obličeji. Citace trapasu dle Báry: "Když sme dělali naší přehlídku a nějaký kvintáni vešli dovnitř a my skákaly šipky do postelí, držely dveře a pochcávaly se smíchy".
Kvintáni poslouchali bíbra. Ty plavky na vaší lucerně jsem tam dal já (Honza), ale to neznamená, že jsem to vymýšlel (jenom) já. A původně to neměly bejt plavky. A taky mě přistihla Fišerová, když jsem je měl na sobě - samozřejmě jsem si je navlíknul přes kraťasy, ale stejně. Potom mi doporučila, abych se vhodněji obléknul, protože je prý docela chladno. Všichni pořád paří Skyrim/McPixel/Rome Total War/Offroad Legends/pinčes. Diskotéka byla celkem v pohodě, až na to, že skončila asi o tři hodiny dřív než před rokem - to docela smrdělo. Mišoň se nestal Misskou, ale aspoň vrchním myšákem (? Co to je za blbost?) Mišoni my jsme s tebou, neopustímě tě, o my tě nezradíme, o my ti věříme. Ošahávaco-potápěcí války v bazénu. Tradičný slovenský prdelník. Už nás nic nenapadá.

Gify

17. října 2012 v 17:32 | K |  Bumx flux žvext

vážně...

17. října 2012 v 15:38 | April
Vážně,
pište články taky, nebo se z tohohle blogu stane kombinace Petřinýho deníčku, a mého výcucu vtipných gifů a fotek...erm.....pro mě vtipných...ne že by Petřin deníček nebyl zábavný :DD
Např:

mysticfeather: oceanaroll: charleneeeeeee: 29knutstoasickle: Break a prop? Just put it back and walk away… ha ha!! Emma’s reaction though  Sometimes it freaks me out how much like their characters they are. Emma’s very concerned, Dan saves the day, Rupert laughs. I’m never not reblogging this. They’re just so damn cute…


jonnovstheinternet: bonushumor: omfg


artisthefuckingweapon: 8/? of my favourite Hiddleston-Gifs! (part 2)
Lol, užijte si to xDD..

Ne, vážně, pište něco xD

What's up

17. října 2012 v 15:23 | Gossip Girl :* <3 |  Gossipy či pokusy o ně
Sami jste o to prosili....začněme zveřejnovat rozepsané články! Muhehehe xD

Good evening hun!
How have you been whole summer?
Does anyone have any summer crushes? ;)
Well, I may don't know about you, but I know about something about some others ;).

 • Jeden z největších drbů ŠvP - Eliška a Jenda. Nebo Eliška a Davča? Nebo Eliška a....co my vlastně víme? Víme že J.T. prý chodil s E.R. Víme, že se s každým objetím s ním cítila jakoby pro sebe byli stvořeni. Očividně jí ale moc nevadilo když jí sdělil, že si není moc jistý jestli s ní chce chodit, a že celá věc vlastně byla z hecu. Chudák E.R. Kdy už najde chlapce který s ní nebude chodit jen z hecu?
 • Házení se do vody. Oblíbená zábava kvartánů. Nejlepší způsob jak si pořádně osahat spolžačku bez trestu bylo pořádně ji utopit.
 • Nechutný Křivonoska. Pro M.K. a E.R. přímo vrchol nechutnosti.
 • Killer. Hra, která rozhýbala PORG. Vlastně naopak. Je výhodnější spíš nešahat na nic a počkat si až se pozabíjejí ostatní.
 • "Hej, blabla, pojď se mnou ošahávat albalb! *mrkmrk*
 • A.R., K.J., P.M. a B.S. unešeny sex-appealem Prokopa Hartla.
Lol, I dunno what to write, nothin' is happening in this fuxing class.
Bye sweetie :*
GG :** xoxoxo

Pro jednou ne Petra....
April

PIŠTE ČLÁNKY

16. října 2012 v 20:49 | Kdo asi tyvole |  Duchaplné články...čvaxt

zábava co? chcete další debilní články? chcete? mám jich celkem dost v zásobě. prostě PIŠTEEEEEEEEEEEEEEE
jinak z tohohle bude divnej petřin deníček

Další myšlenky (řikala sem, že jich mám hodně)

12. října 2012 v 20:44 | Petra |  Duchaplné články...čvaxt
Tak píšu zase. Částečně proto, že musim taky napsat něco trapnýho, když už nemám webku, abych se mohla odvděčit za to video a taky mě to celkem baví. Omlouvám se, ale tak pište tady, jinak to tady změnim na svůj deníček. Smůla, buď pište, nebo Petra. A nečekejte nějakou slávu. Tak deme na to. Ale eště pořádně nevim, o čem to bude. No to se uvidí v průběhu.
Tkže, začnu nějak tak obecně. Jo vim, že si kluci myslí, že sme afkt divný, a že sme utažený a crazy, ale fakt věřte, že sme "crazy" pořád. Smůla, neděláme to pro vás. Promiňte, že vám kazim iluze. Tak jo, asi budu psát o tom, jak se chováme jako holky, nebo spíš jako se chováme jako já a kačka a bětka a bára. Nebo prostě jak se chovám já. Takže. Posloucám podělaný písničky, který sou fakt posraný, ale sorry, Nicki Minaj je kurevsky chytlavá! Jasně, že to neposloucám pořád. Ehm. Ne fakt ne, ale je to dobrý! Smůla, že se moc bojíte o to, aby si o ás někdo nemyslel, že ste gayové a přicházíte o tyto klenoty. Jo a fakt tyjo, klidně poslouchejte Nicki Minaj a Taylor Swift a pořád je to míň homo než nějaký vaši homopolicajti po vyučování. Takže co děláme dál? Hrajeme si na stupidity. Kdo si nehrál na peagenty, neví co je to sranda. Mluvíme malibu přízvukem. But maaaan, Malibu is literally like mantra of my life. To je taky sranda. Děláme si taneční vložky při těláku a když odejde profesor, namísto toho, abysme seděli na prdeli. Děláme si ze sebe srandu. Zpíváme. Zpíváme česky. Pomlouváme ostatní holky. Závidíme ostatním holkám jejich kluky, oblečení, postavu. Pomlouváme kuky a zároveň brečíme, že s nikym nechodíme. Řikáme si, že by bylo lepší chodit s holkou než s klukem. Lesbíme se. Zase brečíme, že nikoho nemáme. Řikáme si, že stejně chceme chodit jenom se zpěvákama a hercema. Mluvíme sprostě. Očucháváme vaše svetry. Tančíme. Furt tančíme. Zmalováváme se jak kurvy a vycpáváme si prsa. Brečíme, že nemáme takový prsa ve skutečnosti. Koukáme se na videa na youtubu, jak se malovat. Pokoušíme se o to. Namalovaný vypadáme jak sračky. Řikám, že nejsme namalovaný, ale stejně na sobě máme tunu korektoru a tejden starý linky. Prdíme. Krkáme. Když něco z toho udělá kluk, řikáme, že je to nechutný. Přežíráme se. Koukáme se na telenovely. Tvrdíme ž nenávidíme telenovely. Brečíme, když se náš oblíbený pár v gossip girl rozejde. Skáčeme nadšením, když se zase dá dohromady. Koukáme se na oblečení. Milujeme oblečení. Milujeme boty. Brečíme, protože na to nemáme. Jíme. Hubneme. Pak jíme eště víc. Doma chodíme oblečený jak bezdomovci. Spíme s plyšákama. Koukáme se na toddleres and tiaras. Kdyby si nás chtěla jenna marbles vzít, neodmítnem. Jsme lesby? Kdo ví. Děláme si randu ze všecho a šech. Brečíme. Máme jahůdkové dny. Rhm. Kurva je nám 14. Je to normální. Pořád brečíme. Bojíme se hororů. Strašně moc. Bojíme se bejt sami doma. Boíme se chlapů na ulici. Smejeme se. Děláme debility. Píšeme divný články.

moje myšlenky, protože poslední dobou jich mám fakt hodně

9. října 2012 v 22:57 | bude srabárna se nepodepsat? stejně všichni poznáte, kdo to psal |  Duchaplné články...čvaxt
ANO! je těžké uvěřit svým očím, ale na blogu je nový článek. A bude fakt dementní

 • Ve třídě se nic neděje. A když se něco začne dít, všichni tim žijou děsně dlouho a víc než hlavní protagonisti. Tak se pak nedivme, že všechno zabijem, když se snažíme přebrat iniciativu.
 • Chodit s holkou by bylo jednodušší. jenže má špatnou věc tam dole. Vidí to takhle i kluci? Bůh ví
 • Naše třída začná pomalu ale jistě slavit 15. narozeniny. Tak co? Uspořádáme všichni velkoý vožírací párty, nebo se spokojíme s novou Fifou a prosedíme celé naše narozeniny před monitorem. Dřív sme si z LuŠtěLi dělali srandu, smutný je, že ta jejich oslava má asi miliardkrát větší grády než bude mít ta naše. I s těma rychlejma špuntama.
 • A víte co?! Už to budeme moct dělat. hahahahahahahahahahahahahaha.
 • Všichni milujou Elišku.
 • U holek je to složitější.
 • Bůh se menuje Prokop.
 • Díky jistým vztahům k nám (holkám) pronikají názory kluků na ženskou částy třídy. Jsme zhrozeny, většina nám nedává smysl.
 • Holky maj taky svoje názory, jen se nebojte. Jenom se na ně eště prostě nikdo nezeptal.
 • Malý maturity? Zdá se, že všechny jiný slova profesoři přes prázdniny zapomněli. Jen doufejme, že nebudeme dělat malou maturitu z držení příboru, to by Kačku vyhodili.
 • Konečně jsme rozděleni na hudebkáře, výtvarkáře a lidi co chodí na dramaťák (dramatikáře?). Hanka je jediná holka na hudebce. Genialita nebo bláznovství? Zatím si nestěžovala.
 • Mám ten pocit jenom já, nebo se holčičí část třídy začíná rozdělovat na dva tábory. No dobře, to už je asi tak od primy, ale teď se naše vztahy nějak zhoršily. To si myslim aspoň já. Otázka je, na kterou stranu se přikloní neutrální Gábi?
 • Pořád píšem testy. Dyť sme ve škole asi tak tejden, tak na co ty testy sakra můžo bejt?!
 • Grace od nás dostane krásný upřímný dopis. Ještě s krásnějšími malůvkami.
 • Štve nás, že už nejedeme na lyžák. Žádní další plížení se po chodbách a opkoje o tři patra jinde. Ach jo, měli sme si ty lyžáky víc užít.
 • Škola v přírodě byla dobrá. Jenom ty chatky byli děsně daleko od jídelny.
 • Mohl by mi někdo vysvětlit, jak to bylo s Eliškou a Jendou?
 • Kačka, Petra, Bětka a Bára mají přirozený improvizační talent na vymýšlení skvělých písní. No nebyla taková píseň Jonáš a Bláha přímo geniální? Nebo Jonáš a Ondra? Nevim, ale byl v tom Jonáš
 • byli to PEAGENTY ne PIGEONTI. Když bonzujete, tak apoň správně artikulujte.
 • Mari a Bláha?
 • Teď zase zpátky k těm myšlenkám: Neřikejte já balim blabla... protože ho nebalíte. Jenom se vám líbí/milujete ho. A nenápadný koukání prostě neni balení.
 • Kačka nemá piercing. Bylo to magnetický
 • Hanka a její půlnoční schůzka s Jáchymem Knězů. Ne, to sem si těď vymyslela
 • a všichni zpívejte se mnou: vááááááření z voooooody!
Já vim, že tenhle článek neni fakt moc dobrej. Je špatnej. Ale už mě fakt štvalo, jak na blogu nebylo nic novýho. Tak taky něco pište. Cokoliv. Věřte, že to bude lepší než tohle.

jej
zábavička
tak teď to zveřejnim a pudu spát