Listopad 2012

Zveřejnění rozepsaného článku

30. listopadu 2012 v 20:37 | Pancíř |  Duchaplné články...čvaxt
Dlouho tu nebyl nový článek, tak jsem si řekl, že nějáký udělám. Však problém se naskytl, nenapadalo mě o čem článek napsat, takže je vlastně o ničem.

homo homo nevim nic mě nenapadá

už začíná bejt pozdě

zatrolený protokoly
matika moc ukolu
buuah ha hhbui

"pane autorovi už se chce spát" "tak to vypadá...*nahoď sluneční brýle* že to bude ospalej článek"
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaah

Anketa

29. listopadu 2012 v 23:11 | Mistr Anketář |  Zábava
Anketa

...a Listopad je tu! (už 18 dní)

18. listopadu 2012 v 19:55 | Gossip girl |  Gossipy či pokusy o ně
Moji nejmilovanější!
Listopad nadešel a blíží se Prosinec, měsíc Vánoc a LÁSKY. Zdá se to jen mně anebo to vypadá, že by se tyto prosincové jevy objevily už v Listopadu?

Mladý muž extrémního vzrůstu (všeho) Davča s (zdá se) sex-symbolem třídy Tomášem, který už nechce být zván Květa (Ptám se - co se stalo? Je tato přezdívka našemu milému Tomovi už nepříjemná, protože se cítí býti mužem anebo ho to zostuzuje před objektem jeho chtíče?) neobvykle často zacpávají dveře. Také tráví neobvykle moc víkendů spolu. Ano, vážení a milí, celé víkendy tráví u sebe, copak asi dělají? Těžko říct.

Kolují zvěsti o Ondrovi+Nastě. Bylo něco či nebylo? Bude či nebude? Je či není? Zeptejte se Ondry na čísle 607 150 816!
Nasťa již od prvního dne zásadně změnila svoji image. Odbarvené konečky vlasů jako sexy tumblr krásky. Ale změny nezůstaly jen u vizáže, ale i v šatníku. Svůj šatník pžizpůsobila své nové image s novými kousky převážně z H&M, TopShopu a dalších! Kdo/co za tím stojí?

Eliška&Jenda zdá se býti novou továrnou na lži. Jeden říká to a druhý ono. Komu věřit? Stalo se na ŠvP opravdu něco anebo bylo vše jen výplod jejich fantazií? I mean kissing. Říká se, že při vztahu Elišky s Honzou došlo také k jedné velké lži. Pamatujte, že pravda vždy nakonec vyjde najevo. Eliščiny milostné eskapády #2.

P.S. Budeme třída s nejhezčími zuby! Jupí!

CHATY

15. listopadu 2012 v 18:39 Duchaplné články...čvaxt
Skoro všichni máme skype. Sme na něm skoro permanentně. Ta ikonka dole na nás pořád bliká, pořád nás svou barevností zve do svého světa chatů, spolužáku a videohovorů. Těžko odolat. Ale jde snad žít bez skypu?! Toť jak život bez lásky, život bez potěšení. URČITĚ totiž zurovna v tu chvíli, kdy máte váš skype vypntej, všichni začnou probírat největší drby světa, rádi by vám vyznali lásku a předali vám sto milionů. O tohle si myslíte, že přijdete, když skype vypnete. V reálu to není tak. Většina konverzace spočívá v nadávání na školu a nedůležitém tlachání. Ale já vim, jak těžký je to vypnout. Snažim se. Fakt jo. Ale stejně zas po půl hodině ten podělanej skype zase zapnu.
To je jedno. O tomhle sem nechtěla psát. Začal sem psát s myšlenkou, že vám napíšu něco o "soukromácích". Nezdá se vám, že za poslední 2 měsíce jich vzniklo nezvykle moc? Začalo to klukama, pak se přidali holky, teď existuje určitě minimálně 10 chatů, o kterejch vůbec nevim. Na všech probíhaj konverzace. Konverzace, který dřív probírali na našem mateřskym třídních chatu. Tam sme všichni nadávali společně. Prostě. Štve mě to, štve mě, že sem v míň chatech, než bych chtěla. Štve mě, že se tu probírá hora věcí, o kterejch nevim. A tak řikám, vratme se na třídní chat. Ale pravda je, že Sme blbky je lepší. Je to dilema. Socializace nebo sprosťárny, co si můžou přečíst jen vyvolení?

Chléb

11. listopadu 2012 v 14:24 | PanChleba |  Tipy
Dnes jsem měl chleba,
byl dobrý jako chleba.
Dal jsem si chléb,
chutnal jako chléb.

S pozdravem dobrého chleba,
Pan Chleba

Trumpeta

11. listopadu 2012 v 14:20 | Pojízdná kancelář |  Zábava

Úryvky fyziky

8. listopadu 2012 v 20:40 Poznámky z předmětů
V jednom okamžiku nám Zuzka řekla, ať si zapisujem všechno co řekne. Nestihla jsem. Ale snaha byla.

jo je to retardovanej článek ale když jsem si už dala tu práci zapisovat..


"Napětí je množství práce, velikost práce, který je potřeba, která je potřeba, která je potřebná k přenesení náboje (...) Takže kdyby to Účko. Martine (...) náááááboj za čas (...) síla po dráze (...) velikost té síly lomeno nábojem (...) můžeme si to představit jako práci, jako tu námahu, jako motor který pohání ty (...) je to jednoduché (...) to je stejnosměrné napětí (...) dělejte si poznámky, jo? (...) stejnosměrné napětí je DCV (...) Já vás potom použiju jako pomůcku, jo? To je geniální (...) rovnítko, rovnítko, rovnítko, jo? (...) ale elektromagnetickou indukcí (...) protože je to napětí. Céčko a ácévé (...) To je jedno, jo? Výsledek potom důsledek je stejný (...) Do série se nesmí zapojovat. No, "nesmí" (...) Vám vůbec jako nerozumim (...) Už jsme skončili před třemi minutami.

Chemická olympiáda

6. listopadu 2012 v 14:27 | Hanka
Prosím, lidi, kdo jste dělali minulej rok chemickou olympiádu, jaký to má mít sounáležitosti? Má se to řešit na zvlášť papíry s nějakou speciélní hlavičkou? Předem díky.

Haiku

1. listopadu 2012 v 18:55 | Hanka |  Naše tvorba
Takže, vzhledem k tomu, že se z tohodle blogu pomalu, ale jistě stala víceméně popelnice, přihodím taky svojí trošku smetí. Pro ty, komu to příjde až moc sjetý, psala jsem to vesměs při chemii během zoufalých pokusů se nezbláznit/neumřít nudou.

Elektrolýza
chlorid mě k smrti děsí
svým rozkladem

Elektrony nás
stále ovládají skrz
svou energii

Katoda pláče
neopětovaná je
láska k anodě

Strop nám navlhá
kondenzuje tu nuda.
Začíná pršet.

Janichová je
namíchnutá protože
nosíme boty

Plynová maska
vrostlá je v kůži, ptá se:
"Are you my mummy?"

Andělé pláčou.
Náhle se sochy hnuly.
Mrkni a zemřeš.

Napsala dopis
Grace Nassali z Afriky
adoptovaná

Koncert pro zdraví
duševní potřebuji.
Začínám šílet.

Na tabuli rtuť.
Teď její sloučeninu
toužím požíti.

Doctor otevřel
sonickým šroubovákem
svou modrou budku

A teď nějaký z dalších předmětů...

Okna ve vlaku
o životě a smrti
nutí přemýšlet

Geometrie
straší ostrými úhly.
Chce se mi křičet.

Ale ne! Vyšel
záporný diskriminant!
Podlá rovnice!

Chleba se sýrem
povzbuzující moje
buňky mozkové

Písmena s čísly
v jednolitý nesmysl
se mi slévají

Na gauči sedí
velmi tišší Francouzi
během ájiny

Všichni už to ví.
Kačka už má rovnátka.
Proto transparent?


Fin/Ende