Prosinec 2012

Gossip Girl is over

21. prosince 2012 v 17:57 | gossip girl
Tak to vypadá, že seriál Gossip girl opěvovaný třemi děvčaty z naší třídy už nadobro skončil. My se tedy můžeme radovat, neboť to zanmená, že už po návratu ze školy nenajdeme celý třídní chat zaplněný poznatky z minulého dílu.
Seriál skončil, ale to neznamená, že budu končit já. Nadále budu pozorovat vše, co se děje a budu o tom psát. Tak co se tedy událo od minulého článku?
  • Bára a Tomáš a jejich tajemný románek na skypu. Jakmile Bára odjela do Itálie, začaly se Tom-assovi objevovat zamilované zprávy na chatu. Ten neváhal, chopil se šance a zručně odpovídá. Pro nezasvěcené zde můžeme najít taková slova jako miláček a hvězdička.. Nezbývá tedy nic jiného, než se ptát "nemyslí to oba náhodou vážně?"
  • Ačkoli Petra ráno zakročila a spěšně od sekundánů vyloudila jmelí, žádného polibku se ji nedostalo, ani když už od středy Mikymu snaživě každou přestávku zpívá hit Call me maybe. Když se nepodařil krok s jmelím, zašla snad i pod svou úroveň a po třídě pobíhala s omělými vnadami.. Petro, Petro.. Takhle se kluci nebalí.
  • Jak se balí kluci by ji mohla poradit její sousedka Eli. Ta, jak se zdá, má nápadníků nepřeberně. Po nevyjasněném 28 hodinovém románku s Jendou hledá mezi staršími mládenci. Už od prázdnín si píše s Adamem! Zdá se, že ani Elišce ani Adamovi asi nevadí, že Adam má přítelkyni..
  • Jenda se od svého rozchodu s Eli přestal zajímat o dívky a začal se věnovat studiu. To můžeme vidět na jeho skvělých studijních výsledcích! Vypadá to ale, že si ztrátu Elišky kompenzuje sledováním určitých videjí na internetu. To soudím z jeho častých narážek na porno při dramatické výchovy. Kdo si toho nevšiml proměny tohoto chlapce, musí být slepý.
  • Náš gigant třídy David v poslední době povolil s naháněním naší primadony Kačky. Odpuzují ho snad její rovnátka?
  • Honza a David schánějí rape-facey. S napětím očekáváme, co z tohoto snažení vzejde.
  • Nasťa svou novou imidží zatím ještě nikoho neulovila. Nevzdávej to! Zkus hledat i v jiných třídám a možná zkus větší výstřihy ;)
  • Mari se učí japonsky. Chce snad sbalit nějakého pohledného asiata? Všichni ale přece víme, co se o nich co se velikosti říká. Od něčeho se ale začít musí.. Drříme ti palce!
Enjoy your holidays!
You know you love me
xoxo
Gossip Girl

taneční

20. prosince 2012 v 18:55
taneční

Jméno

10. prosince 2012 v 19:42 | Tymián Roseman |  Tipy
Jmenuji se Tymián Roseman

He

5. prosince 2012 v 17:55 | No.. |  Bumx flux žvext

Koncert Splesche

2. prosince 2012 v 19:57 | ondrvo |  Zábava
V sobotu 1.12.2012 se v restauraci Molo 22 v Holešovicích konal koncert naší skvělé třídní skupiny Splesch u příležitosti narozenin Mikoušova táty.
Přišel jsem na oslavu sice pozdě, ale naštěstí jsem o koncert nepřišel. Zaskočilo mě, že jsem byl přítomen (mimo kapely) jako jediný kvartán, tudíž jsem jako jediný tvořil Kvartánský fanklub Splesche.
Splesch hrála v sestavě: Jenda Tovaryš-bubny, Jonáš Fuksa-kytara, Tomáš "Květa" Černý-basa a Miky Adam-klávesy a zpěv.
Hoši začali skladbou od skupiny Uriah Heep a to písní Easy Livin. Povedla se velmi dobře, akorát jsem zaslechl hlasy, že se Jenda zapomněl v rytmu, ale to nebylo znát. Druhá skladba Another Brick in the Wall od skupiny Pink Floyd byla obtížnější a bylo to znát. Uprostřed písně si najednou neporozuměl Miky s Květou, ale hrozící kolaps byl odvrácen, jen museli stejnou pasáž zopakovat, což nikomu nevadilo, protože Miky zpíval čistě.
Třetí písnička byla velkým překvapením, protože tu si složili hoši sami. Jmenovala se Mlíko (ano, podle té Květovy básničky ze sekundy) a byla jednoznačně největším úspěchem večera. Energické bubny s brilantní kytarou se doplňovaly s precizní basou a zvučným zpěvem a klávesami. Potlesk byl asi dvouminutový. Většina lidí aplaudovala ve stoje. Na závěr se kapelníkům ještě dostalo poděkování od profesionální kapely, co hrála po nich.
Byl jsem rád, že jsem u tohoto úspěchu mohl být a proto apeluji na všechny, co nebyli (čili všichni) - Příště určitě přijďte!