Leden 2013

Fotomontáže - Pojízdná

28. ledna 2013 v 21:32 | Pojízdná Kancelář |  Naše tvorba
Je pondělí a tudíž je tu nový článek od Pojízdné kanceláře. Dnes se jedná o vysoce kvalitní fotomontáže (které jsme poté trochu zpixelovali). Je to sice taková trochu "nouzovka", protože video, které jsme chtěli dnes uveřejnit, ještě není úplně hotové, ale i tak se máte na co těšit.

Jeníček - Robben
Matěj - Glum

Honzík - Oranžová Karkulka
Kuba - Čech

Džounas - Hulk
Zeman - DiscoZe-man
Davča - Jigsaw
Jiří Profota - Schwarzota


Faith in humanity: resorted

24. ledna 2013 v 20:13 | Hanka
Dnes večer přišla ta nejlepší zpráva tohoto roku. Nejdřív jsem tomu nechtěla věřit, ale je to tak.....

EVA A ŠAŠEK UKONČILI KARIÉRU!!!!!!!!!!!!!!

Kvůli takovejmhle okamžikům stojí za to žítSmějící se

Pojízdná kancelář - Bubliny 2

21. ledna 2013 v 21:58 | Pojízdná kancelář
Milí pojízdní čtenáři,

jako od nynějška každý pondělní večer vám představujeme nový článek. Tentokrát druhý díl bublin.
Co se stane teď? Trocha přisprostlého humoru, módy, harašení, smradu, sněhu... Nebudeme předbíhat a začněme.

EDIT: Zoomujte když tak na výrazy těch lidí, blog.cz lepší kvalitu neudělá (ideální je 175 %)

(Nechápu proč ta první má tak blbou kvalitu)
Vaše Pojízdná kancelář
2013 - Ještě vyšší, ještě oranžovější, ještě vtipnější

Retard nonsense story II

16. ledna 2013 v 21:32 | Pepa z depa |  Naše tvorba
UPOZORNĚNÍ: Tento úžasný literární výplod byl vytvořen pouze za účelem pobavení a ukrácení dlouhé chvíle, rozhodně ne pobouření.

"Proč jen neumím tančit," odšňupnul si strejda postávající rohem nahoru. Snědl kartu, polaskal plešatou harpyji a vyskočil z balkonu. Dožvýkav pikovou sedmu mu jakýsi penis vstrčil do bradavek, že má dceru. Ale PLESK! Zapletl se do genitálního ochlupení a velrybí ocas jej odpálil dobré dvě hodiny před oběd.
"Tak plyny," poznamenal květnatým jazykem lachtan. "Tak to abych si šel udělat palačinku." Ale neudělal. Došel si pro něj profesor Přizdisráč s řití hluboko v jazyku Homopolicie Hemoroidního království. Už nikdy neokousal struk své matkky, z nějž prýští víno, rybí tuk a vlněné svetry. Jeho počvachtávání bylo ukončeno sněhově fialovým Vagynátorem 2.0.
Na druhém konci galaxie, v kraji zešpěknělých vodopádů a penálního ksexu, muž vesele lechtal své pěkné velké hovno umělým pyjem po viržinku. Hovno šťastně výskalo, jako mravenec přitažený za nosní chlup. V náhlém nažloutlém orgastickém prdu zahalil vše Optimus Prime držící trojhlavé grilované kuře. Takto vyzbrojen se jal vesele ukusovat z koláče, přičemž svým hektokotylovým ramenem tahal koně za vemeno.
Žbluňk! To mezigalaktická ruleta zapustila sémě zebry. Vše se vařilo pod dohledem smrku, zdatného to chípníka. Anténou namaloval gigantického vlkošneka, jenž požívaje ušní boltce svých spolustolovníků vařil perník. Tato psychedelická anorektička byla náhle lehce vyrušena rozjetým vlakem. Bum. Cvak. Penis.

Pojízdná kancelář - FAQ a loď na pravoboku

15. ledna 2013 v 21:54 | Pojízdná kancelář
Jistě jste si všimli, že na blogu dlouho nebyl k přečtení/prohlédnutí žádný článek od pojízdné kanceláře. Není to tím, že bychom snad zaháleli (né, to opravdu není), už se pro vás připravuje čtveřice zbrusu nových videí a článků, zatímco desítky dalších jsou teprve rozpracované. Rozhodli jsme se proto, že napíšeme článek, ve kterým odpovíme na vaše "dotazy".

1) Kdy bude to video? Jo, mělo být už před Vánoci, jo, uznávám, že jsem to moc nestihl, v tu dobu jsem měl tak třetinu, protože toho bylo fakt hodně. Potom jsem to měl dodělat přes prázdniny, jenže když jsem zrovna nelyžoval, tak jsem byl nemocnej, takže jsem na to (zase) neměl čas. A do třetice všeho skvělého se mi nějak podělal WMM, takže kdykoliv tam něco upravím, vyskočí na mě že program neodpovídá. Teď už je to lepší, tak jsem zase o něco pokročil, ale nechci zatím dávat žádnej termín.

2) Kdy budou další bubliny? Předpokládám, že nejpozději během víkendu, nebudou z Anglie ale z lyžáku (většinou).

3) Co jsou ty dvě další připravovaný věci? Awkward in public 1 (ten název není náš ale lepší nás nenapadl)... a ta další, to se budete muset nechat překvapit.

Zatím vám můžeme nabídnout malou ochutnávku z bublin, aby to nebyl článek o ničem:Vaše Pojízdná Kancelář
2013 - Ještě vyšší, ještě oranžovější, ještě vtipnější

INCEPTION

14. ledna 2013 v 17:11 | David |  Naše tvorba