Květen 2013

Martin a Bára

27. května 2013 v 22:37 | Pojízdná Kancelář |  Naše tvorba
Název již sám o sobě mnoho napovídá. Jak snad už skoro všichni víme, nebo alespoň tušíme, Martin začíná chodit s Bárou.
Po dlouhém balení z obou stran je to konečně tu, moment, na který tolik z nás tak dlouho čekalo. Konečně se zdá, že ve třídě bude pořádný vztah, co jen tak něco nezpřetrhá.
Naši dva miláčkové na sobě mohou oči nechat, všude chodí spolu, zastávají se jeden druhého, vydrží si povídat snad hodiny, ať už na skypu nebo ve skutečnosti.
Věci obzvláště "zpikantněly" na třídním výletě, kde podle některých, spolu tito dva andílkové trávili čas večer na chatce (samozřejmě jiné, než na které byli ostatní). Co tam dělali Bůhsuď, možná si jen zamilovaně povídali, možná se i líbali a možná i něco víc, to se asi přesně nikdy nedozvíme.
Jestli má jejich vztah budoucnost? Myslíme si, že určitě ano, jak jsme již naznačili v úvodu, k této věci se dlouho schylovalo. Navíc se ve všem dokonale doplňují, a pokud víme, žádná hádka nebo sport mezi budulínky zatím nevznikl a jejich vztah je čím dál tím lepší a odolnější.

O Báře je dobře známo, že má slabost pro zrzavé kluky, stejně tak o Martinovi, že má rád tmavovlasé dívky, co si za každou cenu stojí za svým názorem. Shrnuto a podtrženo: tyhle dva od sebe jen tak něco nerozdělí.
Přejeme jim tedy hodně štěstí, zdaru, lásky a romantiky...
Brzy dodáme i fotografie zobrazující tento nový pár spolu.


Po dlouhé pauze jsou pondělní články zpět, pomalý rozjezd, o to však vostřejší budoucí články budou...

Člověkovice

10. května 2013 v 21:54 | hádej... |  Naše tvorba
Už od malička jsem byla trošku brutální a zvědavá. Chytala jsem kobylky a zkoušela, za jak dlouho vydýchají vzduch ve sklenici. Pak jsem ty mrtvolky házela na společný kompost, který jsem pak dávala na moje rajčata. Vyrostly krásně. Nedávno mě napadlo, jak se dělá hruškovice. Tak jsem si to vygooglila a napadlo mě udělat člověkovici. Dlouho jsem uvažovala, jestli by to vůbec stálo za to, jestli bych to nějak zvládla a postupně jsem přešla k praktičtějším úvahám, jakože jestli je lepší kluk nebo holka, jak starý člověk a tak. Tak jsem se rozhodla. Použiji nějaké menší děvčátko s krátkými vlasy. Tak jsem si počkala před mojí bývalou školou a vybrala si holčičku, kterou jsem později, když děti hrály na pikanou uškrtila a vzala ji do boudy v polích. Tam jsem ji rozřezala a vybrala svalnaté části, které jsem dala vařit. Vnitřnosti atd. jsem tam přidala až později. Nepoužitelné části jsem si chtěla nechat na experimentální výrobu gumových medvídků, ale pak jsem je nakonec hodila psům. Když člověkovice byla hotová, nalila jsem ji do lahví a chtěla ji vzít na lyžák, abych to otestovala na mých přihlouplých opileckých spolužácích, ale objevil ji můj bratr, který ji vzal do školy a tam ho připití chytla učitelka. Té to něvonělo jako hruškovice a dala to analyzovat. Vylezla z toho člověkovice...

/původní text mé obhajoby na dramaťáku...nekompletní/

Mikyho Milujem drůbež pro ty, které to třeba minulo

5. května 2013 v 17:16 Naše tvorba
<iframe src="https://www.facebook.com/video/embed?video_id=4716157550771" width="640" height="480" frameborder="0"></iframe>

Miky miluje drůbež a my milujem tebe Miky!!

QUEEN VS. AC/DC

4. května 2013 v 20:17 | David |  Zábava
Queen nebo AC/DC? Které z těchto kapel dáváte přednost? Pro některé možná velmi náročná otázka. Hlasujte!
Přikládám od každé skupiny jednu píseň pro případ, že nemáte kapely až tak naposlouchané (úmyslně nevybírám úplně nejznámější styl: We will rock you a Highway to hell)______pozn. nejde o hlasování o lepší z těchto dvou písní, nýbrž o kapelu celkově.

AC/DC


Queen:

Pár rozepsaných článků pro osvěžení

4. května 2013 v 14:48

Korábanská love story

Upravit | Komentáře | Publikovat | Smazat
Vim, že naše škola a PORG se nemaj zrovna v lásce. Bohužel já ale našel na porgu něco, co za tu lásku stojí.

Tak tohle je zajímavé. Evidentně už i korábani objevili náš blog a dokonce si dali práci s tím, odhalit naše sofistikované heslo. Congrats. A dopiš to korábane, začínalo to tak hezky.. skoro jako kdybys u nás našel nějaké skladiště čokolády..

ODHALENÍ!!!!!!!

Upravit | Komentáře | Publikovat | Smazat
VŠICHNI JSME SI AŽ DO TEĎ MYSLELI, ŽE NÁŠ SPOLUŽÁK HONZA DOUŠA JE JEN NORMÁLNÍ KLUK, DÍKY ŠOKUJÍCÍMU VIDEU JSME SE ALE DOZVĚDĚLI, ŽE TO NENÍ PRAVDA! ČTĚTE DÁL!
určitě jste v poslední době zaregistrovali nové video na našem blogu" probuzení trumpettou". díky náš profesionální tým dokzal rozluštit Honzovu tajnou identitu.

Nevím, kdo si kdy myslel, že Honza Douša je normální kluk, ale i tak by to stálo za dopsání.

Doplněk

Upravit | Komentáře | Publikovat | Smazat
A rady je odkaz na video. Začneme s oblíbeným "JOOOOOOOOO" od Hykla a Džounasovou žirafou.

Ne tady není odkaz na video. Ale měl by být, měl by...

Next gossips

Upravit | Komentáře | Publikovat | Smazat
Hey dears,
it looks like you dont see some important things.
Or you dont want to talk about them...
Tomáš poslední dobou přemýšlí. Což je u kluků neobvyklé, tím víc u takového, jako je on, "velký lamač dívčích srdcí", jak o něm někteří mluví. Pravda však je, že holky jeho nerozhodnost začíná nudit. Ano, je to pořád asi ten nejhezčí a nejchtěnější kluk ze třídy, ale jeho popularita pomalu upadá. Bodují u nás spíš ti vtipnější a míň sebestřední kluci.
Když už jsme u kluků, všimli jste si poslední dobou Jendy? Dobré známky, pěkná tvář, možná i namakané tělo... snad brzy přijde plavková sezona abychom se mohli přesvědčit. A vyrajcovat Petru.
Kačka. Se svým "Nooow... KISS!!!" tričkem se až podezřele často baví s Honzou Doušou. Kde? Všude. Kdy? Ve chvílích, kdy mají ostatní moc práce na to, aby si jich všímali, nebo když jsou naopak tak znudění, že to nikomu není divné. Možná, že chce naše Kačenka svými půvabnými tanečky zapůsobit právě na něj. Nebo na Toegela, když před ním tančí na zkoušení. Spíš bych ale sázela na tu první možnost.
Petra. Upřímě, které holce se nelíbí pohled na vypracované mužské (nebo chlapecké) tělo? Možná mám pár tipů... ALe o tom někdy jindy. O Pétě se nedá říct, že by nosila průhledné košile. To by musely být vidět víc, než to pod nimi. Možná že právě tato vyzívavost přitahuje poslední dobou ony Tomášovy pohledy

No vida. Petra s Tomášem, Honza s Kačkou, kdo by to jenom řekl? Možná tak před rokem. Kdyby si autor chtěl udělat malou přestávku mezi učením se na malé maturity a trochu to zaktualizovat... nikdo by se nezlobil. Gossipy jsou základ.


Další rozepsaný článek je velmi obsáhlá

Assassin's Creed III story

která je ale tak dlouhá, že by mi nepřišlo fér zveřejňovat jí jako jednen z rozepsaných článků. Autore zveřejni si to sám, třeba najdeš nějakého assassin fandu, kterej si to i přečte.

Noví primáni

Upravit | Komentáře | Publikovat | Smazat
Takže. Už tu hróóóózně dlouho nebyl žádnej novej článek, tak sem píšu aspoň tenhle bezobsažnej věc o primánech.
Všichni maj stejnou barvu vlasů. Fakt.

Jo, tak tenhle bezobsažnej věc o primánech aspiruje na cenu za nejlepší článek blogu roku 2013 :)

a konečně top favorit:

nějakej šílenej příběh

Upravit | Komentáře | Publikovat | Smazat
Je to hrozná blbost, ale já mam prostě blbostózní náladu takže potřebuju nějakoi blbost napsat. j

Napiš...

Zó, děkuji všem, kterým byla ukradena jejich nedokončená díla a tímto vyzývám k dokončení! Nemůžete spoléhat na to, že za vás všechnu práci s tvořením dobrejch i špatnejch článků odvede pojízdná.. Tento blog má být od kvarty kvartě, ne od pojízdné kanceláře kvartě.
Takže pište. Cokoliv. Vážně. Klidně i o barvách vlasů primánů.

Teď.