Červen 2014

Gossipy

30. června 2014 v 12:32 | Gossip girl of cvinta
Už to tu dlouho nebylo co? Tak si zase po dlouhé době připomeneme, že i když to nikdo nepíše, pořád se něco děje...!
  • Matematické myšlení, logické úvahy! Asi není náhoda, že právě ER a JF si k sobě našli cestu! Přejeme! Ale Jonáši, nenech se sebou tak mávat :)
  • To, že se z MA vyklube zatracený floutek, asi čekal každý. Ale plést rozum hned čtyřem dívenkám! Miky, mírni se! Na Vánočním plese s PM, na závěrečném s BS. Ano, to ještě chápeme. Námluvy na němčině taky ještě jdou. Ale co BK? A tajemná tanečnice z pokračovaček? Ale vlastně - jen tak dál! Ať máme o čem psát ;)
  • KJ + PK! Letošní maturiťák bohužel nebyl poctěn účastí kvintánské GG, ale prý spolu tancovali téměř pořád! A líbání před tělocvičnou? Ouu, hot! Květina k narozeninám před lekcí tance byla opravdu velmi romantická! Petře, ty víš jak na to. jen tak dál! EJ bude jistě velmi závidět, že se rozešla s PK. Co víc si přát, než vysokého, pohledného a hodného muže po svém boku? KJ, závidím!
  • A co někdejší playboy naší třídy TČ? Nepřibral trochu posledně? I kdyby, nám to nevadí. Ale co nám vadí je to, že je ňáký neaktivní posledně! Chce to přidat, vždyť BS je skoro omámená MA!
  • Stejné iniciály nejsou to jediné, co prazrazuje něco rodícího se mezi kvintou a kvartou! DH a DH se od sebe na vodní slavnosti nehli víc jak na metr! A proč zůstávali po vodní slavnosti ještě dlouho v areálu? A kde byli od desíti do jedenácti, než odjeli autem pryč? My to víme, a chceme se s vámi podělit! DH se DH věšela kolem krku na břehu Vltavy! A nezůstaneme jen u vodní slavnosti! Na PORG TV Cup dorazili taky společně! A stejně tak sledovali primánské divadlo i umba žijbi! Tohle už skoro zavání oficiálním párem!
  • Stereotypní vztah ER a JF už asi dlouho nevydrží. Nudná pusa při příchodu do školy je tak to jediné, čím se ještě jejich zamilovanost projevuje. Možná, že roční pobyt v zahraničí zničí jejich vztah úplně. Ale to by byla škoda!
  • Úplně jinak na tom je ACh a její tajemný skautík ŠJ! Trochu matematiky - ACh dávala v kvintě pozor při hodině asi tak z 2% případů. Zbytek? Mobil. A hádejte co v něm. Jen je škoda, že ŠJ bydlí až tak daleko. Ale jak víte - láska hory přenáší. Tak do toho!

Tohle bude ode mně pro konec školního roku asi všechno, moje milá sexto. Ale nemůžu se dočkat, až zase zasedneme do škoních lavic, ať už na PORGu, v Americe, v Británii nebo Francii a Německu. Ale možná že i prázdniny přinesou něco nového! ACh určitě navštíví ŠJ, nebo obráceně. A prosáklo i to, že po návratu z dovolených se DH a DH chystají sejít! Takže se moc těším a s ďábelským smíchem vás vypouštím do víru prázdnin a radosti!
Vaše GG