Květen 2015

Jedete na třídňák?

12. května 2015 v 19:08
Nevim estli sem někdo eště chodí, ale třeba jo.

#hairstyle_advices

5. května 2015 v 15:29 | Sassoon´s ghost
Jak víte, po třídě chodí duch. Jsem to já - Vidal Sassoon. Dívat se celý na ty vaše špatně ostříhané palice není žádný med. Připravil jsem si tedy pro ty aktuálně největší tragédy z vás pár dobře míněných nápadů.

Davide, kudrnatá polodlouhá hříva není nic pro tebe. Do pořádného hipíka ti ještě dost zbývá, takže schůdnější cestou by možná bylo prostě to ostříhat. Naposled ti to nakrátko slušelo, jdi do toho znova.

Martine Juříčku. Ty si již pár let držíš svůj klasický sestřih na slušňáka, který se nedá kritizovat ani vynášet do nebe. V poslední době se mi ale zdá, že zajít někam a zas to jednou zkrátit by neškodilo. A znatelně to zkrátit, by byl možná odvážný krok k lepším zítřkům.

Další z bandy přerostlých vlasů je tu Honza, kterému nějakým způsobem vznikl na hlavě účes tak trochu a lá hrnec, který mu zbytečně rozšiřuje obličej a vůbec působí divně. Vlasy jsou prostě moc dlouhé a nesestříhané. Tohle by chtělo změnu zásadní, zvlášť když jinak je to pohledný chlapec. Navrhoval bych tedy znatelně zkrátit vlasy na stranách hlavy, tedy odhrncovatět ho, trochu zkrátit i horní vrstvu a patku klidně nechat. Pokud byste si ji ale občas chtěl trochu prohrábnout gelem nahoru, tak bych doporučoval zkrátit i ji. Jinak to může dopadnout i hůř než na třídní fotce.
Abych tě trochu navnadil - vem si příklad z Messiho, který svou spláclou polodlouhou kštici s ofinku nahradil šik krátkým účesem
Představoval bych si to třeba takto:
Patka sice neodpovídá, ale jinak perfecto

Další pán na holení je tu Jára. "Klučina look" je sice docela roztomilý, ale kdyby jsi někdy chtěl změnu a tu svojí přerostlou kštici shodil (opět podle dnešního trendu by jsi mohl nechat nahoře vlasy delší než po stranách, ale v tvém případě radši jen trochu), tak by ti to určitě prospělo.

Zato takovému Martinovi B. trochu delší vlasy sluší rozhodně víc, než krátké. Aktuální délka je perfektní, jen si dej pozor, aby si ji už o moc nepřekonal.

Poslední z šikanovaných vlasatců (o Matějovi se bavit snad nemusíme) bude Jenda, který zrovna vyjímečně nemá přerostlé vlasy vzadu na krku, zato se pustil do bujarého experimentování s gelem. Chlapče, méně je někdy více. Pokud si nechceš zrovna hrát na jednorožce, nemusíš si z vlasů dělat takový roh.