tvoje máma kurva do píči jebat

14. dubna 2016 v 20:07 | prdel |  Gossipy či pokusy o ně
Školní rok se chýlí ke svému konci a tak se naskytla příležitost k uveřejnění sesbíraného grillovacího materiálu za dobu asi od Vánoc?... asi
Vypadá to, že za uplynulý školní rok se v naší třídě konečně začlo něco dít. Hodně věcí se změnilo, ale hodně věcí zůstalo při starém.
- V šestém díle hexalogie "2017" s podtitulem "Sexta" se na scéně objevuje, oproti jiným epizodám, méně postav. Ačkoli obsazení se v průběhu celého díla postupně mění, nikdy se nedostane do stavu, kdy jsou přítomny všechny postavy, tak jak jsme na to zvyklí z ostatních dílů. Díky tomuto faktu mají jednotlivé postavy velmi dobrou možnost se navzájem lépe poznat a i nám, nezávislým pozorovatelům, se naskytne lepší pohled na duši každého z protagonistů. V průběhu hry postavy posilují svá přátelství, případně je dokonce posouvají na úplně novou, téměř milostně nepřátelskou úroveň a také důvěrněji poznávají postavy, které většina z nás znala jen povrchně. Postavy, které se zpravidla objevují v jiných hrách z cyklu "PORG".
- Sexta.
Sex ta.
ta.
Ta?
Co to je "ta"?
Ta - ona?
A jaká ona?
No tamta ta.
He?
He!
Ta he?
T-he-A.
Thea.
aha
A co ten sex?
Sex?
Sex.
Vim já
A Miky?
Ví.
aha
Noch?
Prej ne
aha
- Tak Thea prej ne. Dar boží zklamal. Miky věřit chtěl, ale jeho víra se očividně neslučovala se zásadami německé říše. Miky přísahal důvěru Vůdci, pročež se své víry, ač nerad, musel zříci. A kdo by tedy vyhovoval jak Mikymu, tak jeho náročnému programu? Kdo by rozdmýchal vyhaslý oheň Mikulášova, ex-geologického a nyní už ex-náboženského srdce? Pár výzkumných oborů, pár kandidátek by tu bylo!
- Miky se možná rozhodne pro vědu botanickou. Přesněji si oblíbil rostliny rodu Carduus, tedy bodláky… Na scéně se objevila Bára Bodláková. S Mikulášem a s celou jeho olbřímí bandou dobrých druhů proskotačila celou Žižkovskou nocí. Bude s ním skotačiti i nadále?
- Dalším oborem, který se Mikymu nabízí, jest stará dobrá germanistika. V Annabergu už si prý vyhlédl nějakou novou krev. Čistě německou? Zajisté by to bylo pro říši nejlepší, ale už samotná jména jeho případných obětí moc germánsky neznějí… Jennifer, Suzi, Hannah či Nina budou mít zajisté nějaké nevhodné předky. Do to bych, být tebou, nechodil Miky.
- A pokud by Mikouše už přestaly, po všech trampotách, bavit ženy, vždy může zakotvit v náruči Vojtíka, se kterým se stýká (podle některých) více než často při příležitosti kuřby. O jaké způsoby se jedná, se můžeme jen dohadovat.
- Miky ale není jediný dočasný obyvatel Reichu z naší třídy. Není tomu ani tak dávno, co se nám vrátila Mari. O jejím pobytu víme zoufale málo, ale nám to nevadí. Mari se totiž téměř ihned zařadila do kroužku penerů a s těmito (převážně) chlapci si užívala hodně zábavy. Obzvláště s Tomášem trávila podezřele hodně času...
- Zdá se ale, že chlapci nejsou jediným centrem jejího zájmu. Na různých akcích se opakovaně kamarádila i s děvčaty. Ale to nás nepřekvapuje… Globální oteplování se totiž prokazatelně projevuje i na PORGu a ve třídách se jemně zvedá teplota. V té naší to ale vypadá, že mírné klima se bude ještě chvíli držet, protože se rýsuje alespoň jeden velký zdroj řádného chladu.
- Detailnější info se ale o Marianě bohužel nenabízí. Zvěsti o Martinu Bláhovi se ukázali jako nepravda, prý jsou jen kamarádi, ačkoliv minulé léto se navštívili na chatě. Své kamarádství mimo jiné stvrdili synchronizovaným nalitím se v Sedleci. Mari měla ráda lidi, zatímco Martin se objímal s podlahou využívaje želvu jakožto polštář.
- Tím se dostáváme k Martinovi. S Mari tedy ne, tak možná to vyjde s Nasťou! Ne? Škoda, už je zadaná… Jejich vztah je asi komplikovaný a proměnlivý, ale určitě víme to, že spolu byli na plese u Vavrušky. Jen tak. Proč si nezatancovat, že?
- Na stejném plese se shodou okolností vyskytly další Martinovy favoritky - kvintánky. Z mnohých rozhovorů jsme se mohli dozvědět, že aktivitou, kterou by s nimi nejraději provozoval, je především norování. Hodně štěstí.
- Ještě jedna věc! Zrovna před tím, než se začal mazlit se sedleckou podlahou, vyšel si s Bárou Smolíkovou na procházku tamní nápaditou krajinwouw.
- Jinak Nasťa pořád s Šimajzem. Její bratr nás TĚŠÍ na snapchatu. Pěkně se obléká a všichni ji máme rádi.
- Martin i Nasťa byli ve Francii. Kdo nám zbývá z žabožroutů? Honzík a Jára, jo jo.
- Jaroslav. Ne! Jaro-eh, Jaromír? Prostě Jára. Kde se vzal, tu se vzal, najednou tu nebyl a pak jo a zas ne a už tu hned byl zas! Okusil Ameriku i Francii, ale co jeho kvartánská holčina? Co se děje s okušením z jejího kalichu? No, zdá se, že spíše než ona, ho v poslední době naplňuje snapchat…
- Honzík. Honzislav se nám rozjíždí. Nebo byl rozjet? Je to jedno, každopádně prostě už jede. A jede pěkně rychle, protože Eliška je známá svou náklonností k svižné jízdě. Jak to s nimi přesně vypadá? Jo, to kdybychom věděli… Víme jen to, že se mají rádi a velmi si po sobě stýskají v jejich chvílích samoty bez přítomnosti toho druhého, ježto chvíle se objevují po většinu času našeho školního roku. Honza si své dlouhé, osamocené chvíle krátí a své psychologické techtle a mechtle ventiluje prostřednictvím Skypu do Báry. Prý v tom nic jiného není, tak se Eliška asi nehněvá. Prý spolu už dokonce plánují výlet. A navíc - v létě na sebe budou mít času dost, tak snad nám nebude zima.
- Dalším vztahem, jenž už je ale plně narýsovaný, jsou naši milovaní DH2. Jestli to někdo neví, tak je tomu už asi rok, co Dan doslova ukradl srdce Domči z kvinty. Rozdíly ve fyzické stránce, zdá se, nevadí, hlavní je, že z hlediska obsahu peněženky si blízcí jsou.
- Náš milý Davča ale na vztahy takové štěstí nemá. Je to jeho vinou? Možná… - zdá se totiž pekelně vybíravý, chlapec. Nejenom, že prahne po mladších spolužačkách, ale jeho podivným fetišem se zdá býti číslice patnáct v kolonce "věk". Prokazatelně si také vybírá podle jména. Žižáková, Lukešová, Radová (vymyká se věkem, ale vzhledem si to prý vynahrazuje) - jsou to všechno "Hanky", ať už čisté, a nebo jo. A ani s jednou to už nevypadá nejrůžověji (s jednou spíš šedivě)…
- Ondra se zřejmě zamyslel nad svým životem a ke stáru se začal pořádně zajímat i o něco jiného než eurofotbal. Jeho novou vášní je prý zatloukání! Při bujaré oslavě jeho plnoletosti byl spatřen, jak vášnivě zatloukal v červené ústřici. Má Cookie nového konkurenta?
- Petra se nemůže rozhodnout mezi Gatsbym a obrazem nějakýho Greye. dfq
- Potvrzeno! Velmi nadějně se rozvíjí vztah mezi Gábi a Davčou! Už si prý vyměnili nesčetně pikantních SMSek. David jí prý psal dokonce do USA i za cenu dražších telefonních služeb.
- Tom si užil svůj pobyt s Petrou v Reichu. …
- Báře se stýská po Virdžínii. Lidé tam jsou přeci přátelštější, chlapci vyspělejší a pedagogové smířlivější.
- To, že je Bětka lesba, určitá část třídy tušila už dávno. Teprve letošním rokem se to ale začalo potvrzovat. Zdá se, že je nenávratně fixovaná na svou odvěkou společnici Kačku. Jedná se o lásku opětovanou? Možná, že se jí Bětce dostane. Kačka zrovna prožívá komplikovanou fázi po smutném rozchodu s Kaštanem. Zanevře na chlapce? Sebere odvahu na experimenty? Obrátí svou pozornost ke své BFF? To se dozvíme teprve, až se Kačka vrátí z Wisconsinu zpět mezi nás…


Hele už mě to nebaví
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Anál orál nebo přímo do piči?

anál
orál
přímo do piči

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama