Bumx flux žvext

He

5. prosince 2012 v 17:55 | No..

Gify

17. října 2012 v 17:32 | K

Bumx čvacht

25. února 2012 v 17:19 | někdo
Jelikož se prostě už nemůžu dívat na TY fotky, tak sem dávám tenhle odkaz na strašně vtipný video:D:

Rukavičky

9. února 2012 v 17:39 | Bára
Nepodařilo se mi to odeslat na mejlu tak to sem kopíruju, ale nedivte se, když vám to samý příjde ještě na hmmm... fb, poštou, telegramem, na soukromý maily, na tajný blogy a tak podobně... sorry, já je faktchci zpátky...

Jak jste si možná všimli podle mího super nadupanýho plakátku na nástěnce, tak jsem na lyžáku ztratila rukavice- černý.. Arnot našel taky nějaký rukavice- černý a já bych si skoro myslela že ste někdo omyllem strčil do tašky ty moje místo svejch.

Takže!!! pokud jste ještě pořád nepřestali číst, tak se teď zvednete a půjdete se kouknout jaké jste si to přivezly rukavice. NE, nepřeskočíte to s tim že se někdy možná podíváte ale půjdete se kouknout okamžitě... ano, díky :) Jestli jste našli cokoliv jiného než černé, goretexové rukavice s bílým nápisem Roeckl na prstě, tak gratuluju, ale zas tak mě to nezajímá, ale kdybyste někdo našel tohle:

Tak mi je prosím fakt přineste! Klidně vám dám čokoládu, mě je to jedno, jenom když se FAKT kouknete jestli je nemáte u sebe.

Hej ale jako fakt, koukně te se, nemyslete si že nevim že ještě pořád sedíte u počítače...! (jestli jste se už podívali tak ste největší borci na světě....)

Dík, vaše Bára

Ps: tak a teď vypadni od kompu a koukni se, jo? dík

Kažambok iba húsrůe

8. ledna 2012 v 18:17 | Hegijou Tirůk
KRiňastári už mě sral článek veselý přece sikurá te hošaňop kirč jipes.
trikaˇasi misi iťu pakí.
Hegijou
 
 

Reklama