Duchaplné články...čvaxt

ČURAK TU UŽ DLUHO NEBIL

2. června 2015 v 20:25 | čURAK
tož už som tu dluho nebil

a furt je to tu čuracke toto

Šokující odhalení

5. prosince 2013 v 14:33 | Odhalovátorniceofnice

Šokující nález !!!!!

Vědci konečně nalezli Mikiho koule. Jeden z předích výzkumníku prohlásil pro tisk: "Víte, nalezení něchto koulí byl doopravdy nadlidský čin, zvláště pak vezmeme-li v potaz to, že jsou extrémě malé. Abychom je vůbec byli schopni vidět, museli jsme použít mikroskopický aparát se zvětšením 100x větším, než je běžně používáno na zobrazení těch nejtitěrnější bakt-érí. Ale řeknu vám, pohled je to obravdu nezapomenutelný!". Z ohlasů veřejnosti v médiích je naprosto zřejmá rozpolcenost lidstva v otázce těchto koulí. Jedni se domnívají, že se jedná o objev, který se zapíše do historie - i tam se však rozcházejí: Jedni tvrdí, že to bude zápis pozitivní, jiní zase, že negativní a že dopad těchto koulí na lidsto (samozřejmě OBRAZNÝ dopad) bude mít nezčetné a hrozivé konsekvence. Další skupina lidí se dožaduje pohledu na tyto předměty, domnívajíc se, že se jedná o předmět, jež vyřeší dlouholetý konflikt křesťanství a islámu. I zde se však rozcházejí - Známe 4 varianty: Buď bude použita pro vyhlazení křesťanů nebo vyhlazení muslimů nebo vyhlazení obou nebo povede k smíru (nepravděpodobné). Proroci obou náboženství se sjíždí k místu objevu, dožadujíc se povolení k nahlédnutí na tento předmět. Kam to povede? Co se stane? Bude někdo vyhlazen? Nebo ne? Počkejte si na další zprávy o mikiho koulích, které příjdou ASAP.

Pažitka

5. prosince 2013 v 14:11 | Celer

Pohanka

Jablko, ježek, silnice, autíčko, řepa, Říp, praotec, mature.....

KOZY!

KRADEME VÁM DENÍKY

18. března 2013 v 21:10 | Pojízdná kancelář

TOMÁŠ
6:30 - hm dneska sem vzbudil dřív. super. chtěl sem koupit Báře kytky, ale nejsem romantik.
9:35 - Dneska byla matika fakt vopruz. Tak jsme s Danem vylepšili Mikyho úkolníček. A párkrát jsem se podíval na "tabuli", aby se neřeklo.
10:20 - Nechápu, proč holky furt mluvěj tim divnym hlasem. "Penis! Jsem těhotná ale když mluvim takhle tak to vůbec neni divný!" Super
10:38:45 - Holky si na mě ukazovaly když jsem si prohrábl vlasy a zaslechl jsem slovo sexy. Potom ke mně dokonce přišly a řekly mi, že takhle mi ty vlasy sluší. Tak jsem si je pořádně uplácl. Nechci gelík.
14:28 - všichni sou moc protidrogový
16:00 - nikdo neměl čas, tak se šel domu pařit a dal pár zápasů v ultimate teamu.
20:12 - tohle je fakt super písnička http://www.youtube.com/watch?v=rY0WxgSXdEE
21:30 - musim trochu promazat historii.
22:59 - sere mě můj život
0:23 - na skypu se už nic neděje. du spát.
ELIŠKA
7:30 - Před domem byl sexy soused. Tak jsem mu připomněla aby mi koupil plavky, protože ty co koupil před půl rokem už mi jsou malý.
8:39 - proč tyvole si ode mě všichni chtěj opsat úkol tyvole?
10:05 - NASERTE SI VŠICHNI TYVOLE. FAKT STE POSRANÝ.
10:30 další hodinu budeme psát test, to určitě dostanu jedničku, vůbec jsem se na to neučila
13:37 - chcete vidět moji novou podprsenku?
14:05 - miluju Lavillieniho! Du si číst jeho atletickém deník.
15:12 - třeba si v autobusu najdu kluka. Háhahahahahahaha
16:54 - fakt se chci s někym šíleně líbat.
17:20 - mám fakt depku z těch dvou dětí na pískovišti, co se tam líbali. Asi se du zabít.
18:00 - puzzletimeeeeeeeeee
20:45 - fakt se těšim, až mi Adam koupí ty Carriiný šaty s kytkou a Daník Carriiný šaty z paříže a všichni spolu odletíme na Hawaii. Ale ne, oni mě určitě nemají rádi, jenom mi už 12543x napsali, že by pro mě umřeli.
21:46 - Sem fakt hrdá na svůj pas a taky mám fakt dobrý prsa a sem superchytrá, ale sem fakt blbá L.
22:48 - kurvaaaaa, zejtra píšeme testy, to budu mít zase jedničku..

A MÁME I DALŠÍ

Zveřejnění rozepsaného článku

30. listopadu 2012 v 20:37 | Pancíř
Dlouho tu nebyl nový článek, tak jsem si řekl, že nějáký udělám. Však problém se naskytl, nenapadalo mě o čem článek napsat, takže je vlastně o ničem.

homo homo nevim nic mě nenapadá

už začíná bejt pozdě

zatrolený protokoly
matika moc ukolu
buuah ha hhbui

"pane autorovi už se chce spát" "tak to vypadá...*nahoď sluneční brýle* že to bude ospalej článek"
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaah

CHATY

15. listopadu 2012 v 18:39
Skoro všichni máme skype. Sme na něm skoro permanentně. Ta ikonka dole na nás pořád bliká, pořád nás svou barevností zve do svého světa chatů, spolužáku a videohovorů. Těžko odolat. Ale jde snad žít bez skypu?! Toť jak život bez lásky, život bez potěšení. URČITĚ totiž zurovna v tu chvíli, kdy máte váš skype vypntej, všichni začnou probírat největší drby světa, rádi by vám vyznali lásku a předali vám sto milionů. O tohle si myslíte, že přijdete, když skype vypnete. V reálu to není tak. Většina konverzace spočívá v nadávání na školu a nedůležitém tlachání. Ale já vim, jak těžký je to vypnout. Snažim se. Fakt jo. Ale stejně zas po půl hodině ten podělanej skype zase zapnu.
To je jedno. O tomhle sem nechtěla psát. Začal sem psát s myšlenkou, že vám napíšu něco o "soukromácích". Nezdá se vám, že za poslední 2 měsíce jich vzniklo nezvykle moc? Začalo to klukama, pak se přidali holky, teď existuje určitě minimálně 10 chatů, o kterejch vůbec nevim. Na všech probíhaj konverzace. Konverzace, který dřív probírali na našem mateřskym třídních chatu. Tam sme všichni nadávali společně. Prostě. Štve mě to, štve mě, že sem v míň chatech, než bych chtěla. Štve mě, že se tu probírá hora věcí, o kterejch nevim. A tak řikám, vratme se na třídní chat. Ale pravda je, že Sme blbky je lepší. Je to dilema. Socializace nebo sprosťárny, co si můžou přečíst jen vyvolení?

Pokračování DiscoToma

23. října 2012 v 15:54 | Discočlověk

DiscoTom

21. října 2012 v 21:58 | Jedinej disco člověk ve třídě

PIŠTE ČLÁNKY

16. října 2012 v 20:49 | Kdo asi tyvole

zábava co? chcete další debilní články? chcete? mám jich celkem dost v zásobě. prostě PIŠTEEEEEEEEEEEEEEE
jinak z tohohle bude divnej petřin deníček

Další myšlenky (řikala sem, že jich mám hodně)

12. října 2012 v 20:44 | Petra
Tak píšu zase. Částečně proto, že musim taky napsat něco trapnýho, když už nemám webku, abych se mohla odvděčit za to video a taky mě to celkem baví. Omlouvám se, ale tak pište tady, jinak to tady změnim na svůj deníček. Smůla, buď pište, nebo Petra. A nečekejte nějakou slávu. Tak deme na to. Ale eště pořádně nevim, o čem to bude. No to se uvidí v průběhu.
Tkže, začnu nějak tak obecně. Jo vim, že si kluci myslí, že sme afkt divný, a že sme utažený a crazy, ale fakt věřte, že sme "crazy" pořád. Smůla, neděláme to pro vás. Promiňte, že vám kazim iluze. Tak jo, asi budu psát o tom, jak se chováme jako holky, nebo spíš jako se chováme jako já a kačka a bětka a bára. Nebo prostě jak se chovám já. Takže. Posloucám podělaný písničky, který sou fakt posraný, ale sorry, Nicki Minaj je kurevsky chytlavá! Jasně, že to neposloucám pořád. Ehm. Ne fakt ne, ale je to dobrý! Smůla, že se moc bojíte o to, aby si o ás někdo nemyslel, že ste gayové a přicházíte o tyto klenoty. Jo a fakt tyjo, klidně poslouchejte Nicki Minaj a Taylor Swift a pořád je to míň homo než nějaký vaši homopolicajti po vyučování. Takže co děláme dál? Hrajeme si na stupidity. Kdo si nehrál na peagenty, neví co je to sranda. Mluvíme malibu přízvukem. But maaaan, Malibu is literally like mantra of my life. To je taky sranda. Děláme si taneční vložky při těláku a když odejde profesor, namísto toho, abysme seděli na prdeli. Děláme si ze sebe srandu. Zpíváme. Zpíváme česky. Pomlouváme ostatní holky. Závidíme ostatním holkám jejich kluky, oblečení, postavu. Pomlouváme kuky a zároveň brečíme, že s nikym nechodíme. Řikáme si, že by bylo lepší chodit s holkou než s klukem. Lesbíme se. Zase brečíme, že nikoho nemáme. Řikáme si, že stejně chceme chodit jenom se zpěvákama a hercema. Mluvíme sprostě. Očucháváme vaše svetry. Tančíme. Furt tančíme. Zmalováváme se jak kurvy a vycpáváme si prsa. Brečíme, že nemáme takový prsa ve skutečnosti. Koukáme se na videa na youtubu, jak se malovat. Pokoušíme se o to. Namalovaný vypadáme jak sračky. Řikám, že nejsme namalovaný, ale stejně na sobě máme tunu korektoru a tejden starý linky. Prdíme. Krkáme. Když něco z toho udělá kluk, řikáme, že je to nechutný. Přežíráme se. Koukáme se na telenovely. Tvrdíme ž nenávidíme telenovely. Brečíme, když se náš oblíbený pár v gossip girl rozejde. Skáčeme nadšením, když se zase dá dohromady. Koukáme se na oblečení. Milujeme oblečení. Milujeme boty. Brečíme, protože na to nemáme. Jíme. Hubneme. Pak jíme eště víc. Doma chodíme oblečený jak bezdomovci. Spíme s plyšákama. Koukáme se na toddleres and tiaras. Kdyby si nás chtěla jenna marbles vzít, neodmítnem. Jsme lesby? Kdo ví. Děláme si randu ze všecho a šech. Brečíme. Máme jahůdkové dny. Rhm. Kurva je nám 14. Je to normální. Pořád brečíme. Bojíme se hororů. Strašně moc. Bojíme se bejt sami doma. Boíme se chlapů na ulici. Smejeme se. Děláme debility. Píšeme divný články.

moje myšlenky, protože poslední dobou jich mám fakt hodně

9. října 2012 v 22:57 | bude srabárna se nepodepsat? stejně všichni poznáte, kdo to psal
ANO! je těžké uvěřit svým očím, ale na blogu je nový článek. A bude fakt dementní

 • Ve třídě se nic neděje. A když se něco začne dít, všichni tim žijou děsně dlouho a víc než hlavní protagonisti. Tak se pak nedivme, že všechno zabijem, když se snažíme přebrat iniciativu.
 • Chodit s holkou by bylo jednodušší. jenže má špatnou věc tam dole. Vidí to takhle i kluci? Bůh ví
 • Naše třída začná pomalu ale jistě slavit 15. narozeniny. Tak co? Uspořádáme všichni velkoý vožírací párty, nebo se spokojíme s novou Fifou a prosedíme celé naše narozeniny před monitorem. Dřív sme si z LuŠtěLi dělali srandu, smutný je, že ta jejich oslava má asi miliardkrát větší grády než bude mít ta naše. I s těma rychlejma špuntama.
 • A víte co?! Už to budeme moct dělat. hahahahahahahahahahahahahaha.
 • Všichni milujou Elišku.
 • U holek je to složitější.
 • Bůh se menuje Prokop.
 • Díky jistým vztahům k nám (holkám) pronikají názory kluků na ženskou částy třídy. Jsme zhrozeny, většina nám nedává smysl.
 • Holky maj taky svoje názory, jen se nebojte. Jenom se na ně eště prostě nikdo nezeptal.
 • Malý maturity? Zdá se, že všechny jiný slova profesoři přes prázdniny zapomněli. Jen doufejme, že nebudeme dělat malou maturitu z držení příboru, to by Kačku vyhodili.
 • Konečně jsme rozděleni na hudebkáře, výtvarkáře a lidi co chodí na dramaťák (dramatikáře?). Hanka je jediná holka na hudebce. Genialita nebo bláznovství? Zatím si nestěžovala.
 • Mám ten pocit jenom já, nebo se holčičí část třídy začíná rozdělovat na dva tábory. No dobře, to už je asi tak od primy, ale teď se naše vztahy nějak zhoršily. To si myslim aspoň já. Otázka je, na kterou stranu se přikloní neutrální Gábi?
 • Pořád píšem testy. Dyť sme ve škole asi tak tejden, tak na co ty testy sakra můžo bejt?!
 • Grace od nás dostane krásný upřímný dopis. Ještě s krásnějšími malůvkami.
 • Štve nás, že už nejedeme na lyžák. Žádní další plížení se po chodbách a opkoje o tři patra jinde. Ach jo, měli sme si ty lyžáky víc užít.
 • Škola v přírodě byla dobrá. Jenom ty chatky byli děsně daleko od jídelny.
 • Mohl by mi někdo vysvětlit, jak to bylo s Eliškou a Jendou?
 • Kačka, Petra, Bětka a Bára mají přirozený improvizační talent na vymýšlení skvělých písní. No nebyla taková píseň Jonáš a Bláha přímo geniální? Nebo Jonáš a Ondra? Nevim, ale byl v tom Jonáš
 • byli to PEAGENTY ne PIGEONTI. Když bonzujete, tak apoň správně artikulujte.
 • Mari a Bláha?
 • Teď zase zpátky k těm myšlenkám: Neřikejte já balim blabla... protože ho nebalíte. Jenom se vám líbí/milujete ho. A nenápadný koukání prostě neni balení.
 • Kačka nemá piercing. Bylo to magnetický
 • Hanka a její půlnoční schůzka s Jáchymem Knězů. Ne, to sem si těď vymyslela
 • a všichni zpívejte se mnou: vááááááření z voooooody!
Já vim, že tenhle článek neni fakt moc dobrej. Je špatnej. Ale už mě fakt štvalo, jak na blogu nebylo nic novýho. Tak taky něco pište. Cokoliv. Věřte, že to bude lepší než tohle.

jej
zábavička
tak teď to zveřejnim a pudu spát

Dva tábory s jedním prokletím...

4. června 2012 v 16:58
Dva oddělené tábory......každý je vězněm a stejně tak strážcem ostatních.... muhehehe

Zápisky z třídního výletu

18. května 2012 v 21:31
Hm... zápisky z třídňáku... haha, ne, fakt sem si nic nezapisovala... spíš tim myslim že se nesnažim o žádný shrnutí nebo tak jenom píšu svoje dojmy... těch trojteček je už tu nějak moc, takže: mé dojmy z třídňáku, tři, dva jedna teĎ

den 0.
 • sehnat cukr není nic těžkého... ani v metře
 • zato čaj je problém
 • když se máte na co, nebo na koho koukat, není žádná cesta moc dlouhá...
 • pivo braník v pet flašce
 • jenda je nejvěší hipster na druhý straně ulice
 • eeeee, fotbalový hřiště?! wtf?
 • ahá
 • hm, celkem fajn no
 • Maso v barvě stanu...ehm
 • Ne, nejsme nějak zhejčkaný... jen máme smažené kuřecí prsíčka s rozmarýnem a česnekem a čerstvým salátem...
 • Jíst maso z ulice není tabu
 • chodit bosej v Penny není tabu
 • nic není tabu
 • kluci sou STRAŠNÝ lamy
 • chodit bosej po kamenech je blbost ale můžeš pak frajersky přeskakovat ohrado-ploto-zábradlí
 • V Otavě je bahna do půli stehen a jediný suchý větve sou nad vodou
 • Challenge accepted... blééé
 • Oheň- dobrý, kytara- eeee, kytary- aaagrrrhnééééé, zpěv- umírám...
 • Když se zpívají tři kříže víš že je to špatný
 • Ne, po měsíci kdy jsem spala maximálně sedm hodin denně vás vážně nezabiju když mi ve dvanáct v noci, kdy mám problém jenom zvednout prst, zatřesete stanem
 • Nemám kartáček na zuby
 • Dobrou noc (s šátečkem sem za exota ale nevadí)
Den 1.
 • Šáteček plní svou povinnost...
 • Vafličky s čokoládičkou a horkym čajem a ještě jsem ani nevylezla ze spacáku...aaaaaach
 • Venku je nechutně... hurá
 • Outdoor team je nej
 • Budu fotit reklamy na boty
 • Outdoor v okruhu penny market, drogérie (mám kartáček a barviva!), kino , náměstí a hřbitov mi vyhovuje
 • ležet na hřbitově v dešti a pozorovat outdoor team evidentně taky není tabu
 • Káťa chce skupinovku u hřbitova
 • Pizzerka- nezáleží na tom co si obědnáte, vždy je to quatro formaggi s jedním druhem sýra- balkánským
 • jinak faajn
 • kroužek na hřišti... sdílení pochybností... lol
 • strávit deštivé odpoledne něčím jiným než ležením ve stanu a focením divnejch fotek je zločin (kromě hiphopu a breaku)
 • Gábi dostává do hlavy, já do ramene, tomáš do noh... házení klacků, jupí
 • studená pizza je ještě trochu hnusnější než teplá
 • hmm, potřebuju otevřít tvojí polívku a čichnout si jak voní, jo? jéééé, ona zmodrala
 • Outdoor team č. 2- tentokrát jen na kopeček..
 • servery o počasí a upravování fotek jsou rázem mnohem zajmavější
 • nemluvně o focení západů slunce...
 • krávy
 • psychologicko- psychopaticko-intelektuální hovory na karimatce
 • Kačko, až ti příště bude někdo tvrdit že máš jít do toho největšího stanu a přitom se bude divně tlemit a pak někdo bude chtít něco říct a někdo další mu zacpe pusu a pošle tě do velkého stanu... rozmysli se dvakrát
 • hehe..hehe
 • Dobrou... (šáteček se stává populárním)
Den 2.
 • šátečky sou nebezpečný
 • ale vzbudit se tím, že ti někdo vnucuje krabici plnou perníků, zvlášť když nemáš snídani neni špatný...
 • následuje ovšem sprint o vyčišění zubů...
 • jakto že jsem už na vejletě když sem ještě před minutou spala? eee
 • zív
 • hm... nějak si z tomo výletu nic moc nepamatuju
 • došli sme k nějakýmu hradu, bylo tam kůl autíčko a hoospoda
 • Káťa se na mě koukala jak na idiota když sem se jí, jistá odmítnutm, zeptala, jestli si můžu dát nealko.. (noo, proč jako ne?! )
 • Relax 1, relax 2, rythm of the nigt a mnoho dalších
 • hiphopovo breakové odpoledne + frisbee
 • aaaaamňammňa, boloňská omáčka (domácí výroba) se zelenými špagetami...
 • jíme jak prasata
 • jíma víc než prasata
 • máme špagety ve vlasech
 • sme fakt divný
 • cibule stojí jednu korunu :O
 • oheň na jednu sirku lajk a bos
 • masové kuličky
 • s naší vyzáží, péťo... zápočty, pche
 • iPady se jen sypou
 • Káťa sebrala kytaru-- áááááá, nádhera, jupí
 • outdoor team č. 3 do dvou do rána u ohně, zatímco na stanech sílí ledový škraloup
 • Bláha má hořcici ve spacáčku
 • Dobrou... (šáteček se pod třema tryčkama, dvěma mikynama šálou a čtyřma ponožkama trochu ztrácí)
Den 3.
 • Přežili jsem noc
 • Odjeli jsme
 • Rozutekli jsme se

No.. tak ehm, bylo to trochu nudný, nic se nestalo, ale co by se taky mělo dít, žejo...
někde mezi timmi Bláha ztratil frisbee.... neboj, nezapomínám..muheheheh

nojo.. chápu že se vám asi nechtělo to číst celý, zvlášť když polovina těch věcí je vtipná jenom dost interně... A ten zbytek neni vtipnej vůbec... jako že je péťin děda sexy... :)

B

Assassin's Creed III skrytá čepel

11. dubna 2012 v 8:06 | Mikous
Nedávno sí spousta lidí začala myslet, respektive se obávat, že v Assassin's Creed III už ten novej asasín nebude mít skrytou čepel. Já jsem našel na oficiálních stránkách hry hned několi důkazů, že to tak nebude. Dva tady dám, abyste to všichni viděli a nemuseli se bát.
Mimochodem chápu, že tohle asi nezajímá úplně každýho, ale vůbec si toho nemusíte všímat. Ve třídě máme spoustu šílenců do Assassin's Creed. A navíc už chystám nový perly, takže prostě buďte v klidu a nedávejte sem negativní komentáře o nesmyslnosti tohohle článku.


Tohle je obrázek, který bude na obalu Assassin's Creed III. Jak vidíte, drží v levé ruce tomahawk a napřahuje se, díky čemuž jse vidět konec krytu skryté čepele. Je jako obvykle na levé ruce, aby mohl třeba udeřit nepřítele tomahawkem v pravé, a kdyby jeho útok vykryl, může ho rychle, nenápadně a rafinovaně dorazit skrytou čepelí na levé.


A tady je jedna z prvních vypuštěných gameplay fotek, kde je vidět minimapa, instrukce a nakonec i ikonka zbraní podobná té v Revelations, kde máte primární zbraň vespod (skrytá čepel, meč, dýka, kuše, nově tomahawk, luk, puška atd.) a sekundární zbraň nahoře (skrytá pistole, jedovatá šipka, nově klasická pistole atd.). Tady vidíme právě skrytou čepel v ikonce primární zbraně.

Doufám, že už vidíte. že skrytá čepel BUDE, snad to vydrží až do Assassin's Creed IV (V).

bejvalí spolužáci- díl druhý

9. února 2012 v 21:46 | ano, opět Bára (mám nevyčerpatelnou zásobu debilních spolužáků:)
Takže, v druhém dílu naší obrazové show vám přináším profilové a jiné fotky svojí ex-spolužačky. K výčtu fotek které tu uvidíte si připočtěte ještě pár líbacích, a tuny klasickejch dilina fotek.. Tak a teď už vám můžem představit: Denisu!!! Prosím potlesk!
a pak kdo tu má bitch šaty.....

no.... tak jo, dámy a pánové, to byla DENISA!!!!

Nový vánoční design!

8. prosince 2011 v 21:19
Hlasujte v anketě!

Gossip experiment...

4. listopadu 2011 v 17:04
Daší týden za námi.


Ale událo se v něm více než by se mohlo zdát...


A víc než by se dalo zapsat...
 • No tak kluci, styďte se! Jak jste si mohli nevšimnout Petřiny jedinečnosti, když i Nikolas (známý sex-idol z kvinty) se vymlouvá na učebnice francouzštiny, aby s ní mohl v naší třídě prohodit pár slov.
 • Když už jsme u Nikyho... Za krátkou návštěvu v naší třídě stihl alespoň desetkrát říct, jak je Bára chytrá (např když mu poradila aby zařval, jsetli chce po třídě nějakou odpověď a nešeptal jen Petře do ouška). Otázkou je, jestli to byla ironie, nebo jestli v tercii není víc Nikyho cílů.
 • Pak tu máme Jonáše... Tiše pozoruje holky, jako šelma připravená zaůtočit. A zdá se že změnil kořist, krásná gazelka Eli se mu možná zdála mimo jeho ligu a tak zaůtočil na snadnější oběť.
 • Dále Paty a Květa, není co dodat. Ale tričko se houbovitým Bobíkem z kolekce pro zamilované je ještě horká novinka.
 • Kaččiny žhavé pohledy se vydávají mnohými směry... občas na zamyšlenou Kwětyho tvář, jindy zas na zářící oči Jendovy... Kdo ví na kom spočine její pohled nakonec; můžem jen hádat.
 • Hudební skupina Pampers hledá zpěváka! Tato světoznámá kapela trhající srdce dívek po celé třídě vyhlašuje konkurz o nulté v pondělí! You are welcome!
 • Mišoň impossible. Dělá Petra plagáty skutečně jen z legrace, nebo si svého idola opravdu představuje jako Toma Cruise s Matějovou hlavou?
 • Nasťa volí sexy tílka a velké výstřihy! Kdo je jejím cílem tentokrát? Nebo snad chodí po odpoledne za nějakým... cizincem? Možné je vše!
 • Velkolepá bitva v naší tříďe v podání dívek. Darth Vader proti Lukovi a princezně Leie. To se točit prostě musí!!!
 • Kytary letí, není co dodat. Komu se nepodlomí kolena při pohledu na sexy drsňáka brnkajícího si na elektrickou kytaru?
 • Paty , Hanka a Nasťa.. No možná spíš Paty a Nasťa. Zdá se že thle dvojce nesnáší všechny holky. Co za tím je?Nebo je to jen klamné zdání?
 • Bářin a Petřin duet uprostřed hodiny zeměpisu. Koho měl oslovit? Arnota nebo náhodného posluchače? Či to byla spíš pomsta za neohlášený test?
 • Všichni mluví o něm, avšak on sám se noří do mlčení. Tomáš. Co se JEMU honí hlavou? Jaké to je být evidentně ve středu zájmu celé tercie? Ps: Hledáme dobrovolníka pro napsání rozhovors mistrem Květou. Leda že on sám by promlvil...
 • A co Hančin nový sestřih? Snaží se spolu se svými vlasy změnit svůj život a zapomenot na Matyáše, nebo ž dávno zapoměla a teď už zas větří novou kořist?
 • Všichni mluví o něm, avšak on sám se noří do mlčení. Tomáš. Co se JEMU honí hlavou? Jaké to je být evidentně ve středu zájmu celé tercie? Ps: Hledáme dobrovolníka pro napsání rozhovors mistrem Květou. Leda že on sám by promlvil...
With love for you darlings!
Nice weekend!
G.G.

Kiss me, gossip girl! (Or kiss me, T.K.Č, then I´ll be happy too)

21. října 2011 v 22:04 | Someone, who have no idea to writing gossips (only some idea what writing about), so want to kiss from gossip girl, cos she is gossip muse... Long name, yeah.
Podzim je zde... Chladný a okouzlující jako jeden z našich spolužáků ... barevný, starší a nepřístupný jako jeho vyvolená.
Minulost.
Nevěříte, Já taky ne, toto však tvrdí On, T.K.Č... Je jeho trápení opravdu konec? Co vedlo k prudké změně názoru? Nebo snad KDO vedl k prudké změně názoru? Tisíce otázek v každém pohledu, kterým na něj zamilovaně kouká celá dívčí část tercie. Odpovědi nejsou, nebo snad ano? Pokud víte, pište!

Článek o ničem od nikoho; ale jestli máte odpovědi, nástěnka i komentáře jsou vám otevřené!

Tak cooooo?

7. října 2011 v 19:06 | Hádejte kdoooooooooooooooo? (Květa ani Douša to nejsou!!!!!!)
Zdareééééééééééééééééééc! Talk co škola v příroděěěěěěěěěěěěěěěě?!?!?! Dobrý nééééééééééé?!?!?! :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Budliky budliky! Rucitucituc! Trsi trs! Bum čvaxt! :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P Have you ever had sex? I have it felt great! http://www.youtube.com/watch?v=lQlIhraqL7o&ob=av3e :D OUJO! (Trávu dealujou v chatce C6 :D (pokoj si zjistěte sáááááámiiiiiiii)) :D
Zdarec

WOUW

15. června 2011 v 15:51 | wouw
wouw....wouw...wouw...wouw...WOOOOOOUUUUUUUUUWWWWWW
 
 

Reklama